Ürün Grupları

Sennheiser CC 515 Tek Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1094
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Sennheiser CC 515 Tek Taraflı KUlaklığın büyük kulak yastığı, ortam gürültüsünü engeller: Düşük ses seviyelerinde bile hattın diğer ucundan gelen sesi rahatlıkla duyabildiğiniz gibi, ofistede ya da çağrı merkezinde olup biteni de izlemeye devam edebilirsiniz. Ayarlanabilir tacı ile tüm gün boyunca konforlu telefon görüşmeleri sunar.Sennheiser CC 515 Tek taraflı Kulaklık, yoğun çağrı merkezlerinde veya yüksek ortam gürültüsü üreten açık ofislerde uzun süreler boyunca çalışan kullanıcılar için ideal çözümdür. Güçlü yapısı ve geniş kulak yastıkları konforlu bir kullanım sunarken, Ultra Gürültü Filtrelemeli UNC(Ultra Noise Cancelling) mikrofonlu Sennheiser CC 515 Tek Taraflı Kablolu Kulaklık sesinizin her zaman anlaşılır olmasını sağlar. Patentli ActiveGard™ teknolojisi ile işitme duyunuz akustik şoklara ve ani ses yükselmelerine karşı korunur. Paket içeriği: •CC 515 Tek Taraflı Kulaklık•Akustik sünger kulak yastığı •Taşıma çantası •Yaka klipsi •Renkli tanımlama etiketleri (3 adet) •Suni deri kulak yastığı •Mikrofon süngeri
Teknik Özellikler
-İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. -Yüksek anlaşılırlık: UNC (Ultra Noise Cancelling) Ultra Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. -Seste optimum berraklık : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayablirsiniz. Mikrofon kolunun mafsalları konumun hassasiyetini ve stablitesini sağlar. -Konfor: Geniş ve yumuşak kulak yastıkları uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunar. -Kolay kullanım: Telefon ahizesinde olduğu gibi ses bir taraftan duyulur, böylece kullanımına alışmak kolaylaşır. * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.