Ürün Grupları

Sennheiser CC 520 Çift Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1095
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Sennheiser CC 520 çift taraflı kulaklık, verimliliği hedefleyen bir anlayışla tasarlanmıştır. Hattın diğer ucunda söylenenler kolayca anlaşılır, ortam gürültüsünden etkilenmeden görüşmeye odaklanılır.Sennheiser CC 520 Çift Taraflı kulaklığın hoparlörleri yoğun çağrı merkezleri ve gürültülü açık ofisler için idealdir. Her iki kulağa da berrak ses iletilirken ortamdaki gürültü filtrelenir. İçerdiği Ultra Gürültü Filtreleme UNC(Ultra Noise Cancelling) özellikli mikrofonu sayesinde, çalışma ortamınız ne kadar gürültülü olursa olsun, sesinizi yükseltmeniz gerekmez, karşı tarafa berrak ve anlaşılır şekilde iletilir. Patentli ActiveGard™ teknolojisi ile işitme duyunuz akustik şoklara ve ani ses yükselmelerine karşı korunur. Paket içeriği : •CC 520 Çift Taraflı Kablolu Kulaklık•Akustik sünger kulak yastığı •Taşıma çantası •Yaka klipsi •Renkli tanımlama etiketleri (3 adet) •Suni deri kulak yastığı •Mikrofon süngeri
Teknik Özellikler
-İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. -Yüksek anlaşılırlık: Ultra Gürültü Filtreleme UNC (Ultra Noise Cancelling) özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. -Seste optimum berraklık : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. Mikrofon kolunun mafsalları konumun hassasiyetini ve uyumluluğunu sağlar. -Mükemmel uyum : Ayarlanabilir kulak kapsülleri ve esnek kulak yastıkları ile size tam olarak uyum sağlar. -Konfor: Geniş ve yumuşak kulak yastıkları uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunar. -Verimliliği artırır : Çift taraflı kulaklık ile ortamdaki gürültüden etkilenmeden görüşmeye odaklanma sağlanır. * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.