Ürün Grupları

Sennheiser DW Office DECT Teknolojili Kulaklık Seti

Ürün Kodu : 1107
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Ofis ve Çağrı Merkezlerinde Kablosuz Kulaklık ÖzgürlüğüTek taraflı bir DECT kulaklık olan DW Office, HD kalitesinde berrak ses sunar. Kablosuz kulaklık teknolojisine sahip olan DW Office Çağrı merkezleri ve ofislerin ihtiyaçlarını karşılayan kulaklıklardır.Mükemmel HD ses kalitesiyle görüşme yapabilmenizi sağlayan DW Office, sahip olduğu ActiveGard teknolojisi sayesinde kulağınızı ses şoklarından korur. Gürültü Filtrelemeli NC özelliği ile her konuşmayı son derece doğal ve rahat bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz için yalnızca görüşmeye odaklanabilir, işinizde daha üretken olabilirsiniz. DW Office tüm masa telefonları ve softphone'lar ile uyumlu olan bir kulaklıktır.
Teknik Özellikler
- Tasarım Ödüllü: Benzersiz Premium Tasarım kulaklık - Uzun Mesafe Kullanım: Açık alanda 180, ofis içinde 55 metre kullanım mesafesi ile özgür kullanım - Kullanım Rahatlığı: Hem sağ hem de sol tarafta tam istediğiniz pozisyona ayarlayarak konforlu kullanım - Opsiyonel Takma Şekli: İsteğe bağlı olarak taçlı veya kulak kancası ile taçsız kullanım kolaylığı - Arayüz: Kullanıcı Dostu Arayüz - Gerçekçi Ses: Doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği Sennheiser HD ses kalitesi - Uzun Konuşma Süresi: Tüm gün boyunca konuşma süresi (HD modunda 8, normal modda 12 saat) - Gürültü Filtreleme NC(Noise Cancelling)özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar - ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. - Kontrol: Tek düğme ile kolay ses kontrolü, çağrı yanıtlama
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.