Product Groups

Sennheiser DW Pro2 DECT Teknolojili Çift Taraflı Kulaklık Seti

Product Code : 1109
Brand : Sennheiser
Product Features
Ofis ve Çağrı Merkezlerinde Kablosuz Kulaklık ÖzgürlüğüÇift taraflı bir DECT kulaklık olan DW Pro2, HD kalitesinde berrak ses sunar. Kablosuz kulaklık teknolojisine sahip olan DW Pro1Çağrı merkezleri ve ofislerin ihtiyaçlarını karşılayan kulaklıklardır.Mükemmel HD ses kalitesiyle görüşme yapabilmenizi sağlayan DW Pro 2 kulaklığı, sahip olduğu ActiveGard teknolojisi sayesinde kulağınızı ses şoklarından korur. Her konuşmayı son derece doğal ve rahat bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz için yalnızca görüşmeye odaklanabilir, işinizde daha üretken olabilirsiniz. DW Pro 2 tüm masa telefonları ve softphone'lar ile uyumlu olarak çalışan bir kulaklıktır.
Technicial Specifications
- Benzersiz Premium Tasarım - Açık alanda 180, ofis içinde 55 metre kullanım mesafesi ile özgür kullanım - En iyi şekilde takılmayı ve konuşmaya odaklanmayı sağlayan çift taraflı kulaklık yapısı - Kullanıcı Dostu Arayüz - Doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği Sennheiser HD ses kalitesi - Tüm gün boyunca konuşma süresi (HD modunda 8, normal modda 12 saat) - Ultra Gürültü Filtreleme UNC(Ultra Noise Cancelling)özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar - ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. - Tek düğme ile kolay ses kontrolü, çağrı yanıtlama
In addition to all the technology products used in the Call Center infrastructure, all blog posts about telecommunication and active network devices can be found here.