Ürün Grupları

Sennheiser DW Pro2 PHONE DECT Teknolojili Kulaklık Seti

Ürün Kodu : 1117
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Ofis ve Çağrı Merkezlerinde Kablosuz Kulaklık ÖzgürlüğüTaçlı çift taraflı DECT kulaklık olan DW Pro 2 Phone, HD kalitesinde berrak ses sunar.Mükemmel HD ses kalitesiyle görüşme yapabilmenizi sağlayan DW Pro 2 Phone Dect Kablosuz Kulaklık, sahip olduğu ActiveGard™ teknolojisi sayesinde kulağınızı ses şoklarından korur. Her konuşmayı son derece doğal ve rahat bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz için yalnızca görüşmeye odaklanabilir, işinizde daha üretken olabilirsiniz. DW Pro 2 Phone Dect Kablosuz Kulaklık tüm masa telefonları ile uyumludur. Kaliteli tasarımı ve güçlü teknik özellikleri ile DW Pro 2 Phone Dect Kablosuz Kulaklık ofis ve çağrı merkezi profesyonelleri için en uygun kulaklıktır.
Teknik Özellikler
- Benzersiz Premium Tasarım - Açık alanda 180, ofis içinde 55 metre kullanım mesafesi ile özgür kullanım - Takımı konforlu kullanım sağlar - Kullanıcı Dostu Arayüz - Doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği Sennheiser HD ses kalitesi - Tüm gün boyunca konuşma süresi (HD modunda 8, normal modda 12 saat) - Ultra Gürültü Filtreleme UNC(Ultra Noise Cancelling)özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar - ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. - Tek düğme ile kolay ses kontrolü, çağrı yanıtlama
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.