Product Groups

Sennheiser DW Pro2 PHONE DECT Teknolojili Kulaklık Seti

Product Code : 1117
Brand : Sennheiser
Product Features
Ofis ve Çağrı Merkezlerinde Kablosuz Kulaklık ÖzgürlüğüTaçlı çift taraflı DECT kulaklık olan DW Pro 2 Phone, HD kalitesinde berrak ses sunar.Mükemmel HD ses kalitesiyle görüşme yapabilmenizi sağlayan DW Pro 2 Phone Dect Kablosuz Kulaklık, sahip olduğu ActiveGard™ teknolojisi sayesinde kulağınızı ses şoklarından korur. Her konuşmayı son derece doğal ve rahat bir şekilde gerçekleştirebildiğiniz için yalnızca görüşmeye odaklanabilir, işinizde daha üretken olabilirsiniz. DW Pro 2 Phone Dect Kablosuz Kulaklık tüm masa telefonları ile uyumludur. Kaliteli tasarımı ve güçlü teknik özellikleri ile DW Pro 2 Phone Dect Kablosuz Kulaklık ofis ve çağrı merkezi profesyonelleri için en uygun kulaklıktır.
Technicial Specifications
- Benzersiz Premium Tasarım - Açık alanda 180, ofis içinde 55 metre kullanım mesafesi ile özgür kullanım - Takımı konforlu kullanım sağlar - Kullanıcı Dostu Arayüz - Doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği Sennheiser HD ses kalitesi - Tüm gün boyunca konuşma süresi (HD modunda 8, normal modda 12 saat) - Ultra Gürültü Filtreleme UNC(Ultra Noise Cancelling)özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar - ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. - Tek düğme ile kolay ses kontrolü, çağrı yanıtlama
In addition to all the technology products used in the Call Center infrastructure, all blog posts about telecommunication and active network devices can be found here.