Ürün Grupları

Sennheiser EZX 80 Bluetooth Kulaklık

Ürün Kodu : 1119
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Ofis Dışında Çalışan Profesyonellere Bluetooth ÖzgürlükEZX 80 Bluetooth® kulaklık saatlerce süren telefon konuşmaları için mükemmel ses kalitesi sunar. Kablosuz kulaklık olan EZX 80 hareket halindeki profesyonellere uygun bir çözümdür.EZX 80 Bluetooth® kulaklık uzun süren telefon konuşmaları için mükemmel ses kalitesi sunar. EZX 80 kulaklık hem uzun süreli konuşmalar hem de müzik dinlemek için en ideal kablosuz kulaklıktır.

HD ses kalitesine sahip EZX 80 Bluetooth kulaklık esnek taşıma ve tek elle kullanım kolaylığı sunar. Telefonunuza hiç uzanmadan kulaklığınızı kullanarak çağrıları kabul edip sonlandırabilir ve ayrıca yine kulaklık üzerindeki ses kontrolü ile sesi kısıp açabilirsiniz.
Teknik Özellikler
Telefon konuşması ve müzik dinlemek için uygun - Bluetooth bağlantılı kulaklık- Küçük kompakt tasarım - Esnek taşıma ve tek elle kullanım
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.