Ürün Grupları

Sennheiser MB Pro2 UC Bluetooth Teknolojili Çift Taraflı Kulaklık Seti

Ürün Kodu : 1112
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Ofis ve Çağrı Merkezlerine Bluetooth ÖzgürlükTümleşik iletişim çözümleri için optimize edilmiş olan Sennheiser MB Pro 2 UC Bluetooth Çift Taraflı Kulaklık, iş dünyası için geliştirilmiş çift taraflı, premium Bluetooth® kulaklıktır. Ultra gürültü filtreleme özellikli mikrofon içeren MB Pro 2, Sennheiser’in benzersiz ses berraklığında 15 saate kadar konuşma süresi sunar.İçerdiği Bluetooth dongle® ile tümleşik iletişim çözümleri için optimize edilmiş olan Sennheiser MB Pro 2 UC Bluetooth Kulaklık, iş hayatında kablosuz haberleşme özgürlüğü, mükemmel ses kalitesi ve konfor talap eden profesyoneller için geliştirilmiş çift taraflı, premium Bluetooth® kulaklıktır. Tek kanallı gürültü azaltma özelliğine sahip ultra gürültü filrtelemeli mikrofonu ile, araç içi gürültü veya havalandırma sesi gibi arka plan gürültülerini yok eder. MB Pro 2 UC Bluetooth, sesi kullanıcıdan uzaklaştıran “Room Experience” özelliği ile tüm gün boyunca daha doğal ve konforlu bir dinleme deneyimi sunar. Sennheiser MB Pro 2 UC Kulaklık sağlam tasarımı ile geniş ve konforlu kulak yastıklarını da kapsar. Sennheiser MB Pro 2 UC kablosuz kulaklık, 15 saate kadar konuşma süresi ve iki cihaz arasında kesintisiz geçişi sağlayan çoklu bağlantı özelliğinin yanı sıra multimedia kullanımı için de ses profilleri arasında otomatik geçiş sunar.
Teknik Özellikler
- HD Ses Kalitesi:Doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği Sennheiser HD ses kalitesi - Ultra Gürültü Filtreleme: UNC(Ultra Noise Cancelling)özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. - İşitme sağlığı koruması: ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. - Bluetooth bağlantısı: Bluetooth teknolojisi ile hızlı ve anında çağrılarınıza cevap verin. - Uzun Kullanım Ömrü: Tek seferde 15 saate kadar konuşma özelliği ile etkinliğinizi tüm gün boyu devam ettirin. - Konfor ve Kompakt Tasarım: Kompakt tasarımı ile rahat bir kullanım sunarken konuşmalarınız artık daha konforlu. - Çoklu Bağlantı: 2 ayrı Bluetooth cihazı arasında kolay bir şekilde geçiş yapılabilmesini sağlar. - Kullanıcı Odaklılık: MB Pro, profesyonellerin ofis içi ya da dışında esnek ve mobil bir esneklikle iletişim kurmasını sağlar. - Ödüllü Tasarım: Sennheiser standartlarında en uzun süre dayanıklılık ve şık tasarımıyla kullanıcıya en iyiyi sunar. - Room Experience™ Patentli teknolojisi ile kullanıcılara kendilerini bir odada karşılıklı olarak biriyle konuşuyor hissi verir. - Tümleşik İletişim: Tümleşik iletişim platformlarıyla uyumlu bir şekilde çalışarak efektif bir kullanım sağlar.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.