Ürün Grupları

Sennheiser PC 21 II Tek Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1135
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
PC 21 tek taraflı kulaklık sadece sol kulakta kullanılabilen, muhteşem akustik özelliklere sahip, fiyatının karşılığını en iyi şekilde veren sınıfının lideridir.
Teknik Özellikler
En iyi fiyat/performans - NC (Noise Cancelling)Gürültü Filtreleme Özelliği- Kolay tak-çalıştır, - Kaliteli işçilik ve tasarım - Hem ofis hem ev kullanımında kullanılabilecek yapı - Uzun kablolu yapı
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.