Ürün Grupları

Sennheiser PC 31 II Çift Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1136
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
PC 31 kulaklığı, muhteşem akustik özelliklere ve yüksek ses kalitesine sahip sınıfının lider kulaklıklarından biridir.Voıp Uygulamaları için ideal, internet üzerinden gelen aramalara cevap verebilen; ayrıca bilgisayar üzerinden iyi kalitede müzik dinlemenizi sağlayan, ofis ve ev kullanımına müsait IF & Dot tasarım ödüllü PC 31 kulaklık ile mükemmel ses netliği ve kalitesine sahip olabilirsiniz.
Teknik Özellikler
Mükemmel Ses kalitesi - En iyi fiyat/performans - VoIP uygulamaları için uygunluk - NC (Noise Cancellig)Gürültü Filtreleme özelliği- Kolay tak-çalıştır
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.