Ürün Grupları

Sennheiser PC 36 CC Çift Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1129
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
PC 36 USB CTRL kulaklık mükemmel bir stereo ses kalitesi ile ödediğiniz paranın tam karşılığını alabileceğiniz giriş seviyesi NC gürültü filtrelemeözellikli kablolu kulaklık modelidir.Ses tanıma uygulamaları , internet telefonu ve VoIP uygulamalarında yüksek performans sağlar . Estetik dizaynı ve konforu , onu ev ya da ofis kullanımı için ideal bir çözüm haline getirir.
Teknik Özellikler
Kristal ses berraklığı - Gürültü filtreleme NC(Noise Cancelling) özelliği - Kolay tak -çalıştır özelliği - USB Ses Call Contral Özelliği - Ücretsiz Head setup Yazılımı - Uzun kablolu yapı.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.