Ürün Grupları

Sennheiser Presence UC Bluetooth Kulaklık

Ürün Kodu : 1120
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Ofis Dışında Çalışan Profesyonellere Bluetooth ÖzgürlükPRESENCE™ Bluetooth® kulaklıkları, kullanıcılar ve konuştukları kişiler için inanılmaz anlaşılır, temiz bir şekilde iletişim kurmaları adına ofiste, arabada hatta dış mekanlarda bile uzun süren telefon konuşmaları yapmaları için üretilmiş Bluetooth kulaklıklardır.Çoklu bağlantı yapılabilmesi için tasarlanmış Tümleşik İletişim platformlarının tamamıyla uyumlu bir şekilde çalışan PRESENCE™ Bluetooth Kulaklık, kullanıcılara mobil kablosuz bağlantı özgürlüğüyle sorunsuz olarak mobil telefonları ve softphoneları arasında geçiş yapma ayrıcalığı sunar. PRESENCE™ Bluetooth® kulaklık uzun süren telefon konuşmaları için mükemmel ses kalitesi sunar. HD ses kalitesine sahip PRESENCE™ Bluetooth Kulaklık esnek taşıma ve tek elle kullanım kolaylığı sunar. Telefonunuza hiç uzanmadan kulaklığınızı kullanarak çağrıları kabul edip sonlandırabilir ve ayrıca yine kulaklık üzerindeki ses kontrolü ile sesi kısıp açabilirsiniz.
Teknik Özellikler
- Bluetooth bağlantısı: Bluetooth teknolojisi ile hızlı ve anında çağrılarınıza cevap verin. - İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. - Konfor ve Kompakt Tasarım: Kompakt tasarımı ile rahat bir kullanım sunarken konuşmalarınız artık daha konforlu. - Uygun Fiyat ve Dayanıklılık: Uygun fiyatı ile dayanıklı ve son kalitede bir kulaklık satın alınmış olur. - Esnek Taşıma ve Tek Elle Kullanım: Basit kullanımı ve taşınabilir yapısı sayesinde hep kolay hem de her ortamda konuşma yapmanızı destekler. Üstelik şık taşıma çantası da kolay koruma rahatlığı sağlar. - Mikrofon Avantajı: 3 adet Digital MEMS mikrofonu ile temiz, anlaşılır bir konuşma deneyimi sunuyor. - Kızaklı Yapı: Bu yapı sayesinde çağrı cevaplamak ve sonlandırmak hızlı ve çok kolay. - Uzun Kullanım Ömrü: Tek seferde 10 saate kadar konuşma özelliği ile etkinliğinizi tüm gün boyu devam ettirin. - WindSafe™ Teknolojisi: Bu teknoloji sayesinde artık dış mekan konuşmalarınızda rüzgar konuşmanızın anlaşılırlığını azaltamayacak.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.