Ürün Grupları

Sennheiser SC 230 USB Tek Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1099
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Çok konforlu, USB bağlantısı ve çağrı yönetimi yapabilen bir kulaklık mı arıyorsunuz? Tek taraflı bir kulaklık olan Sennheiser SC 230 USB CTRL tam size göre. Dayanıklı tasarımı, HD berraklığında ses kalitesi ve konforu ile Sennheiser SC 230 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklığı çağrı merkezleri veya tümleşik haberleşme çözümlerini kullanan ofisler için ideal.

Sennheiser SC 230 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık, geniş bant ses ve çağrı yönetimine ihtiyaç duyan profesyoneller için üretildi. Ekonomik bir çözüm olan SC 230 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık ile soft phone ile yaplan çağrılar tek bir noktadan yönetilebilir. Bunun yanı sıra, Sennheiser'a özel CircleFlex® çift küresel mafsalı ile tam uyum ve benzersiz konfor, gürültü filtreleme özellikli mikrofon, ve yüksek profilli tacı ile kullanım konforunu bir üst noktaya taşıyor. HeadSetup yazılımı ile bir çok soft phone ile uyumlu olan SC 230 USB CTRL Kablolu Kulaklık tümleşik haberleşme kullanıcılarının tüm gün boyunca konforlu ve verimli çalışmasına olanak tanır. * Sennheiser Communications’un patentli teknolojisidir. Paket içeriği: •SC 230 USB CTRL Tek Taraflı Kablolu Kulaklık•Akustik sünger kulak yastıkları •Yaka klipsi
Teknik Özellikler
- Sınıfının en iyi konforu: Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar.

- CTRL Özelliği: Çağrı cevaplama, sonlandırma ve diğer çağrı kontrollerini yapabilme.

- NC(Noise Cancelling): Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar.

- Tasarım: Benzersiz güçlü yapı ile uzun süre dayanıklılık.

- Tak taraflı kullanım: Numaralandırılmış taç ayarı ile kademeli olarak kolayca ayarlanabilir.

- Dayanıklı: Metal ile güçlendirilmiş taç uzun yıllar boyunca kullanıma uygun.

- Sennheiser HD ses kalitesi: Doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği sunar.

- Bükülebilir mikrofon kolu: Mikrofonun her zaman ideal pozisyonda kalmasını sağlar, yanlış yöne bükülemez. 350° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu hem sağ hem de sol tarafta tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz.

- İsim etiketi: Kolayca kişiselleştirilir, karışıklığı önler.

- ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.

- Kablolu kulaklık olan SC 230 şık bir görünüme sahiptir.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.