Ürün Grupları

Sennheiser SC 260 Çift Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1088
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Sennheiser SC 260 Çift Taraflı Kulaklık Dayanıklılığı çağrı merkezlerinde denenmiş ve konforlu bir kulaklık mı arıyorsunuz? Çift taraflı bir kulaklık olan Sennheiser SC 260 Çift Taraflı Kulaklık tam size göre. Dayanıklı tasarımı, HD berraklığında ses kalitesi ve konforu ile Sennheiser SC 260 Çift Taraflı Kablolu Kulaklık çağrı merkezleri ve ofislerde tüm gün boyunca kullanım için idealdir. SC 262 versiyonu ile cep telefonları ve DECT telefonlar gibi düşük empedanslı cihazlarada uyumludur.Sennheiser SC 260 Çift Taraflı Kulaklık, çağrı merkezlerinde ve ofislerde Sennheiser kalitesi arayan profesyoneller için tasarlanmış ekonomik çift taraflı kulaklıktır. Çağrı merkezlerinde denenmiş dayanıklılığının yanı sıra Sennheiser SC 260 Çift Taraflı Kulaklık, Sennheiser ‘a özel CircleFlex® çift küresel mafsalı ile tam uyum ve benzersiz konfor, gürültü filtreleme özellikli mikrofon, ve yüksek profilli tacı ile kullanm konforunu bir üst noktaya taşıyor. Sennheiser SC 260 Çift Taraflı Kablolu Kulaklığın ayrıca DECT telefonlar veya cep telefonları gibi düşük empedanslı cihazlara uygun SC 262 versiyonu da bulunuyor. * Sennheiser Communications’un patentli teknolojisidir.Paket içeriği:-SC 260

-Akustik sünger kulak yastıkları

-Yaka klipsi
Teknik Özellikler
-USB bağlantısı ile soft phone’larda kolay kullanım -Sınıfının en iyi konforu, Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar -Gürültü Filtreleme NC(Noise Cancelling)özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar -Benzersiz güçlü yapı -Çİft taraflı kullanım, numaralandırılmış taç ayarı ile kademeli olarak kolayca ayarlanabilir -Dayanıklılık, Metal ile güçlendirilmiş taç uzun yıllar boyunca kullanılabilir -Sennheiser HD ses kalitesi,doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği -Bükülebilir mikrofon kolu,mikrofonun her zaman ideal pozisyonda kalmasını sağlar, yanlış yöne bükülemez. -350° dönebilen kolu ile mikrofonu hem sağ hem de sol tarafta tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. -İsim etiketi ile kolayca kişiselleştirilebilir, karışıklığı önler -ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.