Ürün Grupları

Sennheiser SC 260 USB ML Çift Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1089
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri

Sennheiser SC 260 USB ML Çift Taraflı Kulaklık Dayanıklığı çağrı merkezlerinde denenmiş, konforlu ve USB bağlantılı bir kulaklık mı arıyorsunuz? Çift taraflı kulaklık olan Sennheiser SC 260 USB tam size göre. Dayanıklı tasarımı, HD berraklığında ses kalitesi ve konforu ile Sennheiser SC 260 Çift Taraflı Kulaklık çağrı merkezleri ve ofislerde tüm gün boyunca kullanım için idealdir.Sennheiser SC 260 USB Çift Taraflı Kulaklık, soft phone’lar ile kullanılmak üzere tasarlanmış ekonomik çift taraflı kulaklıktır. Tüm gün boyunca konforlu kullanım ve Sennheiser’in HD ses kalitesini talep eden profesyoneller için geliştirtirilmiş olan SC 260 USB Kablolu Kulaklık rekabetçi fiyatıyla da ideal bir çözümdür. Çağrı merkezlerinde denenmiş dayanıklılığının yanı sıra SC 260 USB Çift Taraflı Kulaklık, Sennheiser'a özel CircleFlex® çift küresel mafsalı ile tam uyum ve benzersiz konfor, gürültü filtreleme özellikli mikrofon, ve yüksek profilli tacı ile kullanım konforunu bir üst noktaya taşıyor. * Sennheiser Communications’un patentli teknolojisidir. Paket içeriği: •SC 260 USB Çift Taraflı Kulaklık•Akustik sünger kulak yastığı •Yaka klips
Teknik Özellikler
-USB bağlantısı ile soft phone’larda kolay kullanım -Sınıfının en iyi konforu, Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar -Gürültü Filtreleme NC(Noise Cancelling)özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar -Benzersiz güçlü yapı -Çİft taraflı kullanım, numaralandırılmış taç ayarı ile kademeli olarak kolayca ayarlanabilir -Dayanıklılık, Metal ile güçlendirilmiş taç uzun yıllar boyunca kullanılabilir -Sennheiser HD ses kalitesi,doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği -Bükülebilir mikrofon kolu,mikrofonun her zaman ideal pozisyonda kalmasını sağlar, yanlış yöne bükülemez. -350° dönebilen kolu ile mikrofonu hem sağ hem de sol tarafta tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. -İsim etiketi ile kolayca kişiselleştirilebilir, karışıklığı önler -ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.