Ürün Grupları

Sennheiser SC 40 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1105
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
SC 40 USB CTRLTek Taraflı Kulaklık kolay konumlanabilen, tek taraflı ve geniş tacı ile Microsoft Lync için optimize edilmiş bir kulaklıktır. Gürültü filtreleme yapabilen mikrofonu ve büyük kulak süngeri ile kullanım için rahat bir çözümdür. Sennheiser SC 40 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık tümleşik iletişim ihtiyacı olan her yerde, çok sayıda çağrı alma esnekliğine gerek duyan kullanıcılar için üretilmiştir.SC 40 USB CTRL, kolay konumlanabilen, tek taraflı ve geniş taçlı, tümleşik haberleşme kulaklığıdır. Gürültü filtreleme özellikli mikrofonu, büyük boy deri kulak süngeri ve konfor yastıklı tacı ile kullanım için rahat bir çözümdür. Sennheiser SC 40 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık, tümleşik iletişim ihtiyacı olan her yerde, çok sayıda çağrı alma esnekliğine gerek duyan kullanıcılar için üretilmiştir. Sennheiser'ın SC 40 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık modeli ofislere büyük bir avantaj sağlıyor. Tek bir kulaklığın birçok ortamı yönetebilme özelliği ile çok daha efektif bir çalışma ortamı yaratan SC 40 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık aynı zamanda mikrofonu üzerinde barındırdığı Gürültü Filtreleme özelliği ile dış ortam seslerini konuşma esnasında karşı tarafa göndermiyor ve böylece çok daha temiz bir görüşme sağlanmış oluyor. Konuşmalar esnasında ani ses yükselmeleri ile kulakta oluşabilecek hasarlara karşı Sennheiser'ın tescilli ActiveGard teknolojisi kullanıcıları koruyarak, sağlık açısından da bir ayrıcalık sunuyor.
Teknik Özellikler
- Microsoft Lync uyumluluğu ile USB konnektör üzerinden çağrı yönetimi -Sennheiser HD ses kalitesi, doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği sunar. -NC(Noise Cancelling) Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. -Sınıfının en iyi konforu,Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar. -Dayanıklı – Metal ile güçlendirilmiş taç uzun yıllar boyunca kullanıma uygun. -Bükülebilir mikrofon kolu ile mikrofonun her zaman ideal pozisyonda kalmasını sağlar, yanlış yöne bükülemez. -350° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu hem sağ hem de sol tarafta tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. -ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. - İki yıllık uluslararası garanti - Çağrı yönetimi: Çağrıya Cevap ver/ Çağrıyı sonlandır, Ses Aç/Kapa, mikrofonu sustur, son aramayı tekrarla
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.