Ürün Grupları

Sennheiser SC 60 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1131
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Sennheiser kalitesinde üretilen SC 60 USB CTRL çift taraflı kulaklık basit kullanımı ile ofislerde ve pc'lerde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir kulaklıktır.SC 60 USB Çift Taraflı Kulaklık, Sennheiser kalitesinde ses ve dizayna sahip kulaklıktır. Activegard teknolojisi sayesinde kulak sağlığını korurken, gürültü filtreleme özellikli mikrofon ise anlaşılır görüşme yapmanız için tasarlanmıştır. Sennheiser SC 60 USB CTRL Çift Taraflı kulaklık çağrı kontrolü de sağlamaktadır.
Teknik Özellikler
Microsoft Lync uyumluluğu ile USB konnektör üzerinden çağrı yönetimi -Sennheiser HD ses kalitesi, doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği sunar. -NC(Noise Cancelling) Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. -Sınıfının en iyi konforu, çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar. - 340° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu hem sağ hem de sol tarafta tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. -Dayanıklı – Metal ile güçlendirilmiş taç uzun yıllar boyunca kullanıma uygun. - Verimliliği artırır : Çift taraflı kulaklık ile ortamdaki gürültüden etkilenmeden görüşmeye odaklanma sağlanır. -Bükülebilir mikrofon kolu ile mikrofonun her zaman ideal pozisyonda kalmasını sağlar, yanlış yöne bükülemez. -ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. - İki yıllık uluslararası garanti - Çağrı yönetimi: Çağrıya Cevap ver/ Çağrıyı sonlandır, Ses Aç/Kapa, mikrofonu sustur, son aramyı tekrarla
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.