Product Groups

Sennheiser SH 330 Tek Taraflı Kulaklık

Product Code : 1091
Brand : Sennheiser
Product Features
Sennheiser SH 330 Tek Taraflı Kulaklık, telefon görüşmeleri sırasında etraflarında olup bitenden de kopmamak isteyen profesyoneller için ideal çözüm. Hafif tasarımı ve her iki taraftan ayarlanabilir tacı ile tüm gün boyunca konforlu bir çalışma sunar. Güçlü sesi ve Gürültü Filtreleme NC özellikli mikrofonu ile eksiksiz deneyim.Şık ve stil sahibi tek taraflı kablolu kulaklık olan Sennheiser SH 330, her iki taraftan ayarlanabilir metal tacı ile konfor ve dayanıklılığı bir arada sunar. Gürültü Filtreleme NC özellikli mikrofonu ile sesinizi ortam gürültüsünden arındırarak ileteceğinden müşterileriniz sizi duymakta hiç zorluk çekmezler. Öte yandan patentli ActiveGard™ teknolojisi ile işitme sağlığınız gün boyu ani ses yükselmelerine ve akustik şoklara karşı koruma altında. * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir. Paket içeriği: •SH 330 Tek Taraflı Kablolu Kulaklık•Akustik sünger kulak yastığı •Taşıma çantası •Yaka klipsi •Suni deri kulak yastığı •Mikrofon süngeri
Technicial Specifications
-İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. -Yüksek anlaşılırlık : Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. -Hassas konumlandırma : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayablirsiniz. Mikrofon kolunun mafsalları konumun hassasiyetini ve stablitesini sağlar. -Akustik performans : Benzersiz akustik kulak süngeri özel yapısı ile sesi doğrudan kulağınıza yönlendirir, konforlu bir dinleme sunar. * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir.
In addition to all the technology products used in the Call Center infrastructure, all blog posts about telecommunication and active network devices can be found here.