Ürün Grupları

Sennheiser SH 350 Çift Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1092
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Sennheiser SH 350 Çift taraflı kablolu kulaklık,geniş kulak kapsülleri ve Gürültü Filtreleme özellikli mikrofonu ile telefon görüşmelerinize odaklanmanızı sağlar. Akustik sünger veya suni deri kulak yastıkları ile en iyi ses kalitesini sunar, konuşulanları anlamakta hiçi zorluk çekilmez. Üstelik hem çağrı merkezi hem de ofis ortamı için uygun bir kulaklıktır.Sennheiser SH 350 Çift Taraflı kulaklığın geniş kulak yastıkları ile kulaklık kullanımı konforlu bir deneyime dönüşür. Çift taraflı kulaklık olan SH 350, içerdiği Gürültü Filtreleme NC(Noise Cancelling) özellikli mikrofonu ile çağrı merkezleri ve gürültülü açık ofisler için ideal çözümdür. Çalışanın işine odaklanmasını sağlarken, işitme sağlığını da patentli ActiveGard™* teknolojisi ile korur. * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir. Paket içeriği •SH 350 Çift Taraflı Kulaklık•Akustik sünger kulak yastıkları •Taşıma çantası •Yaka klipsi •Suni deri kulak yastıkları •Mikrofon süngeri
Teknik Özellikler
-İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. -Yüksek anlaşılırlık : Gürültü Filtreleme NC(Noise Cancelling) özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. -Hassas konumlandırma : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. Mikrofon kolunun mafsalları konumun hassasiyetini ve stabilitesini sağlar. -Mükemmel uyum : Bağımsız ayarlanabilir kulak kapsülleri ve esnek kulak yastıkları ile size tam olarak uyum sağlar. -Verimliliği artırır : Çift taraflı kulaklık ile ortamdaki gürültüden etkilenmeden görüşmeye odaklanma sağlanır.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.