Ürün Grupları

Sennheiser SH 350 IP Çift Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1093
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Sennheiser SH 350 IP Çift Taraflı Kulaklık ile telefon konuşmalarında işitme zorlukları tarihe karışır. Her iki kulağa iletilen mükemmel ses kalitesi ile konfor ve ses kalitesine önem veren profesyoneller için ideal çözümdür.Gürültülü açık ofisler ve çağrı merkezleri için ideal olan Sennheiser SH 350 IP Kablolu Kulaklık içerdiği Gürültü Filtreleme Özellikli NC(Noise Cancelling) mikrofonu ile anlaşılabilirliği artırırken, geniş kulak kapsülleri ile kullanıcıyı ortam gürültüsünden soyutlar. 300 derece dönebilen mikrofon kolu ile mikrofon konumu tam bir hassasiyet ile ayarlanabilir. Her iki taraftan ayarlanabilir yastıklı tacı, küresel mafsallı kulak kapsülleri ve işitme sağlığını koruyan patentli ActiveGard™** teknolojisi ile SH 350 IP eksiksiz bir güvenlik ve konfor paketi sunar. Geleneksel dar bant kulaklıklara kıyasla geniş bant destekli kulaklıklar daha doğal ve sıcak bir ses üretirler, mikrofon tarafında ise insan sesini daha detaylı olarak alırlar. Sennheiser SH 350 IP Çift Taraflı Kulaklık geniş bant destekli bir altyapıda kullanıldığında doğal HD kalitesinde ses ve yüksek anlaşılırlık ile daha fazla verimlilik sunduğu gibi gün boyu kullanımlarda yorgunluk hissini azaltır. * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir. Paket içeriği •SH 350 IP Çift Taraflı Kulaklık•Akustik sünger kulak yastıkları •Taşıma çantası •Yaka klipsi •Suni deri kulak yastıkları •Mikrofon süngeri
Teknik Özellikler
-İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. -Yüksek anlaşılırlık : Gürültü Filtreleme NC(Noise Cancelling) özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. -Hassas konumlandırma : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. Mikrofon kolunun mafsalları konumun hassasiyetini ve stabilitesini sağlar. -Mükemmel uyum : Bağımsız ayarlanabilir kulak kapsülleri ve esnek kulak yastıkları ile size tam olarak uyum sağlar. -Verimliliği artırır : Çift taraflı kulaklık ile ortamdaki gürültüden etkilenmeden görüşmeye odaklanma sağlanır.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.