Ürün Grupları

Voyager 3200 UC

Ürün Kodu : 1052
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Hareket Özgürlüğü
Voyager 3200 UC Non-Stop yaşamınız için tasarlandı.

Konfordan Ödün Verme
Voyager 3200 UC ergonomisi ile çok kolay kulağa takılıp çıkarılır. Bu sayede gelen aramaları veya sonlandırmaları kolayca yapmanızı sağlar. Zarif ve özel kulak içi tasarımı ve üç tipte kulak içi silikon aparatı sayesinde tüm kulak tiplerine uygundur.

Üstün Ses Kalitesi
Voyager 3200 UC üç tane özel mikrofonu ve geliştirilmiş gürültü önleme teknolojisiyle sesinizi arka plandaki gürültüden ayırır. Bu şekilde sizi arayanlar ne söylediğinizi net olarak anlar ve nerede olduğunuzu anlamazlar. Geniş band teknoljisi ve HD ses teknolojisi özelliği akıllı telefonlarla uyumludur.

Konuşma Netliği
Üç seviye gürültüyü önleme mikrofonu ve geniş bant ses teknolojisi mevcuttur.

Akıllı Sensör Özelliği
Akıllı sensör özelliği ile çağrılara otomatik olarak cevap verebilir veya sesli komut özelliği ile gelen çağrınızı istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. ( Telefonunuz çaldığında kulaklığınız eğer masada ise kulaklığı, kulağınıza götürdüğünüz anda herhangi bir tuşa basmanıza gerek kalmadan veya sesli komut sistemine ihtiyaç duymadan gelen çağrıyı otomatik açabilirsiniz.)

Dinamik Mute Alarm
Görüşme yaparken, telefonu mute konumuna aldığınızda sizi sesli komut ile uyarır.

Taşınabilir Şarj Edilebilir Kutu
Şarj edilebilir kutusu, 10 saate kadar ekstra konuşma süresi sağlar.

Hassas ve Sezgisel Teknoloji
Akıllı bluetooth kulaklığı kulağınıza taktığınız anda, akıllı sensörleri sayesinde otomatik olarak aramaya cevap verebilirsiniz. Kulaklığı sessize almak ya da kapatmak için kulaklğın üstündeki mute düğmesine basmanız yeterli. Kulaklıkla sessize alınmışken konuştuğunuzda, dinamik sesi uyarı özelliği, mute konumunda olduğunuzu size bildirir. Ayrıca, tek tuşa dokunarak Siri, Cortana veya Google Asistan'ı etkinleştirebilirsiniz.

Yazılım Özellikli İşlevsellik
Kayıp kulaklığınızı bulmak, dilleri değiştirmek, ürün yazılımını kablosuz olarak güncellemek, ayarları ve uyarıları kişiselleştirmek ve akıllı sensör yeteneklerini etkinleştirmek için Plantronics Hub mobil uygulamasını kullanın.
Kulaklık pil ölçerini görüntülemek, dili değiştirmek, belleğini güncellemek, softphone çağrı denetimini etkinleştirmek veya ayarları ve uyarıları kişiselleştirmek için Plantronics Hub masaüstü yazılımını kullanın.

Analizler Parmaklarınızın Ucunda
Voyager 3200 UC, Plantronics Manager Pro yazılımı tarafından desteklenmektedir. Bu program, BT'nin daha fazla bilgiye sahip olmasını, sorun gidermesini ve kulaklığın kabulünü basitleştiren bir ek abonelik servisidir.

Mobil Güven
Taşınabilir şarj kutusu sayesinde ,kulaklığınızı nereye götürürseniz götürün, her zaman konuşmaya hazır olmanızı sağlar. Tek seferde şarj ile 10 saate kadar ek konuşma süresi sağlar. Artı, BT600 Bluetooth® adaptörünüzü kullanmadığınızda saklamak için kutunun arkasında alan mevcuttur.Özellikler

Özel VPA düğmesi: Tek tuşa basarak siri ile mesaj gönderme ve telefon rehberinizdeki kişileri arama özelliği ya da toplantıları planlama.
Akıllı sensör teknolojisi: Gelen çağrıları, kulaklığı takdığınız anda otomatik cevaplar. Kulaklık ve cep telefonu arasında otomatik geçiş imkanı sunar: kulaklık, kulağınızdayken ses kulaklığa gider, kulaklığı çıkardığınız anda ses cep telefonuna yönlendirilir.
Genişletilmiş kapsama alanı: Ortalama kapsama alanı 30m’dir.
Üç mikrofonlu gürültü önleme: Üç adet gürültü filtreleme mikrofonu ve gelişmiş DSP teknoloji sayesinde mükemmel ve net ses kalitesi sunar.
Test edilmiş Konforlu tasarım: Titizlikle test edilimiş ergonomik tasarımı sayesinde, çift taraflı kullanım için de uzun süre konforlu kullanım sağlar.
Arayanın kimliği ve sesli cevabı: Arama geldiğinde, rehberde kayıtlı kişilerin ismini söyler, ‘’answer’’ or ‘’ignore’’ şeklinde sesli komut ile size gelen çağrıyı cevaplamak mı yoksa sonlandırmak mı istiyorsunuz diye sorar.
Taşınabilir şarj kutusu: Taşınabilir ve şarj edilebilir muhafaza kutusu , ekstra 10 saat konuşma süresi sağlar.
Mute tuşu ve dinamik mute alarm uyarısı: Kulaklık mute konumundayken konuşmak istediğinizde sizi uyarır.
Çoklu cihaz bağlantısı: Cep telefonu, PC , masa telefonu gibi birçok iletişim aracı ile bağlantı özelliği
Geniş bant ses teknolojisi (HD Ses): Geniş band teknolojisi sayesinde HD ses kalitesi sunar.
BT600 USB Bluetooth adaptörü: Adaptör üzerinde bulunan gösterge ışıkları sizin sessiz konumdayken durumunuzu ya da PC ile bağlantıya hazırkenki durumunuzu gösterir.
Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.