Ürün Grupları

Voyager 5200 UC

Ürün Kodu : 1053
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri

Eğlence ve iş, her yerde seninle

Voyager Legend Focus UC ile istediğiniz yerde, istediğiniz zaman bağlanın, kesintisiz, sorunsuz çalışın. Yaklaşık 30 metre kapsama alanı ile ister masada, ister toplantı odası ya da mutfakta konuşurken ya da müzik dinlerken temiz ve net iletişimin keyfini çıkarın. Sıfır kayıp ile kablosuz iletişimin keyfini sürün.

Voyager Focus ile benzersiz iletişim deneyimi

Hem dinlerken hem de dinlenirken mükemmel ses. Voyager Focus’un çığır açan aktif ve pasif gürültü filtreleme özelliği, sürükleyici stereo ses deneyimi, konuşurken veya müzik dinlerken full konsantre olmanızı sağlar. Üç hassas mikrofon ve sofistike ses kısma seçeneği ile karşı tarafa da aynı kalitede iletişim deneyimi sunar. Eğer etrafınızda neler olup bittiğini merak ediyorsanız OpenMic tuşuna basın, çevrenizi dinleyin.

ANC

Aktif Gürültü Önleme Teknolojisi ile arka plan sesleri keser.

Akıllı Sensör

Akıllı Sensör Teknoloji seni takip etmek için bağlamsal zeka kullanır.

Dinamik Mute

Dinleme moduna geçtiğinde mute özelliği devreye girer.

12 Saat pil

Şarj ettikten sonra toplam 12 saat konuşma süresi

Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.