Ürün Grupları

Voyager 6200 UC

Ürün Kodu : 2001
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri

Profesyonellere Özel, Boyundan Geçirmeli Kulakiçi Bluetooth Kulakık

Geliştirilmiş ses kalitesi ve üstün özeliklerle donatılmış çok yönlü kulakiçi mikrofonlarıyla Voyager 6200 UC,  ofis ortamının çok üstünde  bir deneyim yaşatır.  Her anlamda kolaylık sağlar: Uzaktaki çalışma arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir, dikkatiniz dağılmadan müziğe konsantre olabilir veya  ortamdan kopmamak için tek kulaklık ile devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Performans, konfor  ve  çok  yönlülük

Voyager 6200 UC, dört yönlü mikrofonu ve gelişmiş gürültü filtreleme  teknolojisi ile arka plandaki gürültüyü en aza indirerek sesinizi optimize eder,  net ve temiz bir iletişim olanağı sunar. Bir çağrı geldiğinde, boyun kordonunuz titreşerek  size haber verir.

Tüm cihazlara bağlanın

Birçok teknolojiyle donatılmış Voyager 6200 UC, 8 farklı cihazla eşleşme ve kolay ses yönetimi için aynı anda iki cihaza bağlanma özelliklerine sahiptir.  İster cep telefonunuz, bilgisayarınız, tabletiniz veya başka bir Bluetooth cihazınız olsun…  Hiç farketmez;  1. Sınıf Bluetooth ayrıcalığıyla kolay bağlantı ve  hareket özgürlüğü  sizinle…

Size Özel Kulaklık

Plantronics ücretsiz HUB yazılımı ile Voyager 6200 UC kulaklığınızı,  kişisel tercihleriniz doğrultusunda  ayarlayabilir kendinize özel hale getirebilirsiniz.  Bu yazılımı cep telefonunuz, bilgisayarınız ya da Mac platformunda kullanabilirsiniz. ( iOS/Android)

Aktif gürültü filtreleme

Aktif Gürültü filtreleme teknolojisi  dikkat dağıtıcı gürültüyü engellemeye yardımcı olur.

Mute konumunda iken uyarı verme özelliği

Kulaklık  ’mute’ konumunda iken  veya  ‘mute’  konumundan çıktığında size uyarır.

Gelen çağrı uyarısı

Telefonunuz çaldığında boyun bandınız titreyerek size haber verir. Bu özellik sayesinde telefonunuz ‘sessizde’  bile olsa gelen çağrıyı kaçırmazsınız.

Pasif Gürültü Önleyici

Kulaklık tasarımı üç boyutlu olup kulağınıza taktınızda size ortam gürültüsünden uzaklaştırır.

Sorunsuz BT Yönetimi

Manager pro, BT ekibinin  Plantronics kulaklıklarını yönetmesine olanak  sağlayan ücretli bir hizmettir.  Ürün yazılım güncellemeleri,  ses ile ilgili ayarlar, cihaz kullanımı, raporlamalar dahil daha fazlası için bu yazılım mükemmel bir araçtır

Özellikler:

 • DSP profesyonel ses kalitesi: Çok yönlü dört gürültü filtreleme mikrofonu,sesinizi uğultu yapmadan net, berrak bir şekilde karşı tarafa iletir.
 • İsteğe bağlı aktif gürültü filtreleme özelliği: Kulaklık üzerinde yeralan ANC tuşunu açtığınızda  ‘’aktif gürültü filtreleme’’ teknolojisi özelliği devreye girer.
 • İşlevsel boyun kordonuna bağlı  kulakiçi  kulaklıklar: Farklı renteki  kulakiçi kulaklıklar tüketicinin beğenisi doğrultusunda  boyun kordonuna bağlı olarak gelir. Çevreden kopmak istemediğinizde  görüşmenize tek kulak ile devam edebilir, sonrasında yine ihtiyaç durumunda çift kulak kullanıma geçebilirsiniz.
 • Gelen çağrı Uyarısı: Telefonunuz çaldığında boyun kordonu titreyerek size haber verir, telefonunuza bakma ihtiyacını ortadan kaldırır.
 • 98 feet / 30 metre  menzile  ile  1. Sınıf  Bluetooth: Cihaz ile kulaklık arasındaki ortalama  kapsamı alanı  30 m
 • Kişiselleştirilebilir çağrı ve medya seçenekleri: Hub ile kulaklığınızın birçok özeliğini isteğiniz doğrultusunda değiştirebilir, güncellemeleri sorunsuz yapabilirsiniz.
 • Hi-fi stereo  kulak içi silikonlar  ile pasif gürültü filtreleme özelliği: Kulakiçi kulaklıklar bir taraftan  kaliteli bir iletişim olanağı sunarken  diğer taraftan pasif gürültü önleme özelliği ile bulunduğunuz yerde işinize odaklanmanıza olanak sağlar.
 • Tümleşik iletişime hazır: Ayrı satılan Manager PRO servis yazılımı ile  kulaklığın akustik analizi,konuşma ayarları  ve tüm özellikleri yönetilebilir.
 • ‘’Mute’’  sessize alma özelliği: Kulaklıkla konuşurken ihtiyaç duyduğunuzda mute tuşuna basıp sesinizin karşı tarafa gitmesini önleyebilirsiniz.
 • Genişband ses ve stereo telefon desteği: Genişband ses teknolojisi yüksek kalitede softphone görüşmelerine olanak sağlar.  Ayrıca HD ses kalitesi için akıllı telefonlarla da uyumludur.
 • 9 saate kadar konuşma süresi: 9 saat konuşma, 16 saat dinleme ve 2 hafta bekleme süresi mevcuttur.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.