Ürün Grupları

Voyager 6200 UC

Ürün Kodu : 2001
Marka : Plantronics-Poly
Ürün Özellikleri

Voyager 6200 UC

Profesyonellere Özel, Boyundan Geçirmeli Kulakiçi Bluetooth Kulakık

Geliştirilmiş ses kalitesi ve üstün özeliklerle donatılmış çok yönlü kulakiçi mikrofonlarıyla Voyager 6200 UC,  ofis ortamının çok üstünde  bir deneyim yaşatır.  Her anlamda kolaylık sağlar: Uzaktaki çalışma arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir, dikkatiniz dağılmadan müziğe konsantre olabilir veya  ortamdan kopmamak için tek kulaklık ile devam edebilirsiniz.

Performans, konfor  ve  çok  yönlülük

Voyager 6200 UC, dört yönlü mikrofonu ve gelişmiş gürültü filtreleme  teknolojisi ile arka plandaki gürültüyü en aza indirerek sesinizi optimize eder,  net ve temiz bir iletişim olanağı sunar. Bir çağrı geldiğinde, boyun kordonunuz titreşerek  size haber verir.

Tüm cihazlara bağlanın

Birçok teknolojiyle donatılmış Voyager 6200 UC, 8 farklı cihazla eşleşme ve kolay ses yönetimi için aynı anda iki cihaza bağlanma özelliklerine sahiptir.  İster cep telefonunuz, bilgisayarınız, tabletiniz veya başka bir Bluetooth cihazınız olsun…  Hiç farketmez;  1. Sınıf Bluetooth ayrıcalığıyla kolay bağlantı ve  hareket özgürlüğü  sizinle…

Size Özel Kulaklık

Plantronics ücretsiz HUB yazılımı ile Voyager 6200 UC kulaklığınızı,  kişisel tercihleriniz doğrultusunda  ayarlayabilir kendinize özel hale getirebilirsiniz.  Bu yazılımı cep telefonunuz, bilgisayarınız ya da Mac platformunda kullanabilirsiniz. ( iOS/Android)

Aktif gürültü filtreleme

Aktif Gürültü filtreleme teknolojisi  dikkat dağıtıcı gürültüyü engellemeye yardımcı olur.

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.