Ürün Grupları

Voyager Legend Şarj ve Koruma Kutusu

Ürün Kodu : 1379
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Çok işlevli kutu, hem kulaklığınızı koyup cebinizde taşıyacağınız bir muhafaza kutusu, hem de seyyar sarj ünitesi, hem de sarj deposu. Şık, taşıması kolay.

Kulaklığınızın sarjı bittiğinde kutunun içine koyup sarj edebilirsiniz, çünkü bünyesindeki pil ile size iki kez kulaklığınızı sarj etme imkanı sunar. Kutunun üzerinde LED göstergeleri ile kutunun pil durumunu görebilirsiniz. Kutunun pili bitmeye yakın kutunuzu ya elektriğe ya da bilgisayarınıza bağlayıp, sarj edebilir, tüm gün kullanabilirsiniz. Kulaklıkla beraber kutu size 21 saatlik bir konuşma imkanı verir.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.