Ürün Grupları

Voyager Legend UC

Ürün Kodu : 1055
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Çağrıyı Yanıtlar, Size Yanıt Verir.

Daha önce hiç olmadığı kadar mobil ve profesyonel, PC, akıllı telefon veya tablet ile bağlantı, hassas ayarlı ses ve ses kontrolleri, gelişmiş şarj aksesuarları ile mobil yaşam için ihtiyacınız olan her şey tek kulaklıkta birleşti.

Üstün Çağrı Yönetimi

Birden fazla cihazı tek bir kulaklıkla yönetmenizi sağlamak ve hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı: PC, akıllı telefon veya tablet... Bluetooth® mini USB adaptörü PC’nin USB portuna takılarak daima bağlantıya hazır vaziyette tutulabilir veya kutusunda yanınızda taşınabilir. Sektörün ilk ‘Akıllı Sensör’ teknolojisi ile kulaklığınıza dokunmadan telefonu cevaplayabilirsiniz. İster mobil ister softphone araması olsun bir çağrı geldiğinde kulaklığınızı kulağınıza koyduğunuzda çağrıyı algılar ve otomatik açar ayrıca mini USB dongle USB portuna takılılı olduğunda tüm güncellemeler otomatik yapılır.

Sesli Komut ve Sesli Uyarılar

Yeni eklenen sesli komut menüsü ile gelen aramaları cevaplayabilir, pil düzeyini kontrol edebilir, kulaklığınızı mobil telefonunuzla eşleştirme yapabilir ve sesinizi kullanarak başka komutları da verebilirisiniz. Kulaklık, arayan kişinin ismini söyleyerek sizi cep telefonunuza bakma zahmetinden kurtarır. Ayrıca gelişmiş sesli uyarı sistemi size kalan konuşma süresini, bağlantı durumunu, pil durumunu, kulaklığın sessizde olup olmadığını ve cep telefonunuzla kulaklığın bağlantıda da olup olmadığını söyler.

Üstün Ses Kliatesi

Plantronics’in DSP ve 3 özel hassas mikrofon öncü teknolojisi ile üstün gürültü filtreleme performansına sahip olun. Ayrıca wideband teknoloji ile daha net ve temiz bir iletişim olanağı, WindSmart® ileri teknoloji ile üç kat rüzgar koruma, A2DP ile cep telefonunuzdan veya tabletinizden medya akışı.

Kolay Saklama ve Şarj

Voyager Legend UC’nin iki harika şarj ve saklama aksesuarı mevcuttur. Taşınabilir saklama kutusu hem kulaklık ve USB dongle’ı koyabileceğiniz, hem de kulaklığınızı sarj edebileceğiniz seyyar bir sarj ünitesi. Saklama kutusu kulaklığınızı iki kere sarj etmenize olanak verir. Böylelikle kulaklık ve saklama kutusu ile toplam 21 saatlik konuşma süresine sahip olursunuz. Masa üstü sarj ve muhafaza kiti ise ofis içi kullanımınız için tasarlanmış, kullanması kolay ve şık bir aksesuardır.

Yazılım-Etkin İşlevsellik

Plantronics’in Spokes yazılımı aşağıdaki katma değerleri sağlar.

Birden fazla softphone kullanma desteği.
Pil ölçme özelliği: PC’de kulaklığın pil seviyesini görme.
Çağrı kontrol paneli ile çağrı kontrolü ve kişisel ayarlar yapılır.
Çağrı alındığında ve kulaklık aktif kullanıldığında- hem PC hem mobil kullanımda- UC yazılımı kendini otomatik günceller.
Özellikler

Çoklu Bağlantı

Hem PC hem de akıllı telefonunza bağlayıp çağrılarınızı yönetin.

Akıllı Sensör Teknolojisi

Akıllı Sensör teknoloji devrimi ile çağrı yönetimi daha basit.

Kulaklığı kulağına takarak PC’den veya cep telefonundan gelen çağrıyı otomatik cevaplandır.
Kulaklık kullanımda değilken otomatik olarak cep telefonuna gelen açtığın çağrıyı sadece kulaklığı kulağına takarak, cep telefonundan kulaklığa yönlendir.
PC ya da cep telefonu ile konuşurken yazılımını güncelle.
Çağrı butonunu kilitleyerek iletişim kazalarının önüne geç.
Kulaklığı çıkararak dinlediğin müziği duraklat.
Şarj Kutusu

Taşınabilir şarj kutusu ile kulaklığı ve USB adaptörü muhafaza et, ek olarak pil durum göstergesi ve 14 saat ek konuşma süresi de beraberinde.

Masa Üstü Şarj Ünitesi

Son derece şık ve kullanışlı mini mıknastıslı masa üstü stand’ı masana koy, kulaklığı ise mıknatıslı kısma koyarak hem şarj et hem muhafaza et.

Üstün Ses Kalitesi

DSP ve üç gürültü filtreleme mikrofonu ile arka plandaki gürültüyü 80 desibel’e kadar filtreler, sesinden ayırır.

Rüzgar Kaynaklı Gürültüden Korunma

İleri teknoloji WindSmart® ile üç aşamalı rüzgar koruma. Olumsuz çevre koşullarından etkilenmeyen temiz iletişim olanağı.

Bluetooth USB mini Adaptör

USB adaptörü bilgisayarının USB portuna tak, her zaman bağlantıda ol veya sarj kutusunda muhafaza et.

Müzik Multi-Medya

A2DP Teknolojisi ile cep telefonundan müzik dinle, medya akışını takip et, navigasyon ve daha fazlasını kulaklığınla yap.

Sesli Komut/Sesli Uyarılar

Komut: Sesini kullanarak, gelen çağrıyı cevapla, pil seviyesini kontrol et, telefonuna eşleştirme yap, yeniden ara ve daha fazlası...
Sesli uyarı: Arayanın ismi, kalan konuşma süresi, bağlantı durumu, pil seviyesi ve mute de olup olmadığını söyler, hayatını kolaylaştırır.
Uzun Ömürlü Pil

7 saat konuşma, 11 saat bekleme süresi. Iphone ve Android’de pil seviyesini görme.

Konfor ve Sağlamlılık

Son derece hafif, esnek ve yumuşak, tüm gün kullanım kolaylığı. özel kaplaması ile dayanıklı. (P2i)

Kulaklık Güncelleme

USB kablo, PC veya ‘Plantronics MyHeadset updater toll’ ile kulaklığını güncelle.
Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.