Ürün Grupları

VVX 1500 D

Ürün Kodu : 1168
Marka : Polycom
Ürün Özellikleri
Polycom VVX 1500 D video konferans işlevi içermek amacıyla geliştirilmiş, modern bir IP telefondur. 7 inçlik ekranı ve 2 mega piksellik kamerası CIF kalitesinde video konferansa olanak tanırken, video görüntüleri için ilave olarak çok az bir bant genişliği gerektirir. VVX 1500 D'nin en önemli özelliği, akıllı dokunmatik kumandasıdır. Klasik telefondan VoIP sistemine geçişler için, VVX 1500 D video işlevlerine de sahip, evrensel terminal cihazı olarak öne çıkar.

Teknik Özellikler
Polycom VVX 1500 D Dual Stack IP Video Telefon

VVX 1500D Dual Stack (SIP&H.323) IP Video

Özellikler
H.323 video ve SIP telefon
HD Ses Kalitesi
IP PBX Engtegrasyonu
Renkli Dokunmatik Ekran
USB 2.0 Port
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.