Ürün Grupları

Yealink T58A Android IP Telefon PoE Destekli Adaptörsüz Kameralı

Ürün Kodu : 1758
Marka : Yealink
Ürün Özellikleri

Yealink T58A Android IP Telefon – PoE Destekli Adaptörsüz Kameralı

Yealink T58A Android IP Telefon ve PoE Destekli Adaptörsüz Kameralı

Yealink T58A – Android IP Telefon

Yealink T58A Android IP Video Telefon, geliştirilmiş yeni 7 inch dokunmatik ekranı, 1024×600 piksel çözünürlüğü sayesinde benzersiz bir HD video deneyimi yaşatır. Yealink T58A IP telefon, Optima HD ses teknolojisi ile birlikte bir IP Telefonda olabilecek en yüksek kalitede iletişim kurmanızı sağlar. Sezgisel dokunmatik ekran, kullanıcıların ekrana basit bir dokunuşla telefon özelliklerine erişmelerini ve bunları yönetmelerini sağlar. Yealink’in Video Telefon çözümü Yealink T58A+CAM Kameralı telefon, üst düzey yöneticiler ve video konferans ihtiyacı duyan çalışanlar için tasarlanmıştır.

Yealink T58A+Cam IP telefonu,  WiFi ve BlueTooth 4.2 EDR teknolojileriyle tam uyumludur. Bu sayede kullanıcılarını kablolu iletişim zorunluluğundan kurtarır.

Yealink T58A+CAM – Android Video Telefon Özellikleri

Verinin çalınmasına ve gizli dinlemeye karşı ses iletiminizin güvenliğini sağlamak için Yealink T58A+Cam VoIP telefonu güvenlik standartları açısından TLS, SRTP, HTTPS, 802.1x, Open VPN ve AES protokollerini desteklemektedir. Yealink T58A+Cam IP Telefonunun desteklediği oto provizyon özelliği, çağrı merkezleri, sanal santral hizmeti veren servis sağlayıcıları ve uzak yerlere telefon kurulum yapmak durumunda olan tüm müşterileri için kullanışlıdır. Bu özellik, uzak yerlere gitmeye gerek kalmadan uzaktan kurulum ve yönetim yapılabilmesini sağlar.

Çizilmelerden etkilenmeyen yüzey ve ahize kablosunun düğümlenmemesi gibi ayrıntılara sahiptir. İnce düşünülerek hayata geçirilen ayrıntılar, Yealink’i estetiği ve dayanıklılığı ile sınıfındaki diğer ürünlerden ayırır.

Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.