Vidzzle web tabanlı bir video call (görüntülü görüşme) sistemidir

Vidzzle, Video Call (Görüntülü Görüşme) ile yeni müşteriler kazanmanıza ve müşteri sadakatini güçlendirmenize yardımcı olur.

Video Call
Arabada, evde, ofiste, cep telefonunda veya ofisteki bilgisayarınızdan Vidzzle'ın kullanımı çok kolaydır. Sesli ve görüntülü konferanslara katılmak için her türlü olanağı sunar.
Call Flow
Kullanıcılarınız veya müşterileriniz için hangi günlerde ve hangi saatlerde müsait olmak istediğinize kendiniz karar verin. Çağrı gruplarını tanımlayın ve "çalma" süresini kolayca atayın.
Chat
Vidzzle, sesli/görüntülü konferans sırasında grup içinde sohbet etme seçeneği de sunar. Bu, bir URL'yi kısaca paylaşmak veya diğer kısa bilgileri değiş tokuş etmek için önemli olabilir.
Notlar
Vidzzle size not alma imkanı sunar. Notları bir metin dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Vizzle toplantısı sona erdiğinde, notlar geri alınamaz şekilde silinir. GDPR ve KVVK Uyumlu
Beyaz Tahta
Her toplantıda bir dijital beyaz tahta bulunur. Beyaz tahta işleviyle, istediğiniz zaman her türlü karalama veya kısa metin notu yazmak için araç çubuğunu kullanabilirsiniz.
Ekran Paylaşımı
Ekranınızı veya tarayıcı pencerenizi paylaşın. Bazı görevler için tüm katılımcıların aynı şeyi görmesi yararlıdır. Ekran paylaşımı mümkün kılar. Güvenli iletim SSL şifrelidir.
Dosya Paylaşımı
Katılımcılara sunum, belge, fotoğraf ve PDF paylaşımı yapabilirsiniz. Bir belgeyi, her video görüşmesi için varsayılan olarak görüntülenen bir şablon olarak da saklayabilirsiniz.
Qr Kod ile Cihaz Değişiklği
QR koduyla bir cihazdan diğerine geçiş yapın. Akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki kamera uygulamasıyla QR kodunu tarayın ve Vidzzle konferansına katılmaya devam edebilirsiniz.
Grup Anketleri
Görüntülü görüşmedeki anket işlevini kullanarak kolayca bir grup anketi başlatabilirsiniz. Her görüntülü görüşme katılımcısı, oluşturulan grup anketine katılabilir ve "oy" verebilir.
Takvim
Her video görüşmesi için gelecekte bir görüşme zamanlanabilir ve ardından randevuyu Outlook, Google veya iCloud takviminize kayıt edebilirsiniz.
Adress Defteri
Adres defterini Vidzzle konferanslarınızı daha hızlı ve daha rahat başlatmak için kullanabilirsiniz. Davet edilecek kişileri adres defterinden hızlı bir şekilde bulun.
Grup Anketleri
Görüntülü görüşmedeki anket işlevini kullanarak kolayca bir grup anketi başlatabilirsiniz. Her görüntülü görüşme katılımcısı, oluşturulan grup anketine katılabilir ve "oy" verebilir.

    
 

Vidzzle Video Call Özellikleri Nelerdir?

 1. Ses ve Video Chat
  Vidzzle bir video konferans sistemidir ve size sadece "klasik" video konferans işlevlerinden fazlasını sunar. İster video aktarımı olsun ister olmasın arabada , evde veya ofiste, cep telefonunda veya ofisteki bilgisayarınızdan Vidzzle'ın kullanımı çok kolaydır. Sesli ve görüntülü konferanslara katılmak için her türlü olanağı sunar.
 2. Çağrı Akışı
  Kullanıcılarınız veya müşterileriniz için hangi günlerde ve hangi saatlerde müsait olmak istediğinize kendiniz karar verin. Çağrı gruplarını tanımlayın ve "çalma" süresini kolayca atayın.
 3. Sohbet İşlevi
  Elbette Vidzzle, sesli/görüntülü konferans sırasında grup içinde sohbet etme seçeneği de sunar. Bu, bir URL'yi kısaca paylaşmak veya diğer kısa bilgileri değiş tokuş etmek için önemli olabilir. Bazı bilgiler herkes tarafından okunmayabilir. Grup sohbetine ek olarak, bir katılımcıyla özel 1'e 1 sohbet de başlatabilirsiniz. Daha sonra daha fazla kişisel mesaj alışverişi yapabilirsiniz.
 4. Notlar
  Kısaca not edildi, paylaşıldı ve daha sonra kullanılmak üzere kaydedildi. Vidzzle size not alma imkanı sunar. Hatırlatıcılar ve kısa notlar için her zaman yardımcı olur. Notları bir metin dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Sohbette olduğu gibi, aynısı notlar için de geçerlidir, Vidzzle toplantısı sona erdiğinde, notlar geri alınamaz şekilde silinir. GDPR ve KVVK uyumludur!
 5. Beyaz Tahta
  Beyaz tahta işleviyle, istediğiniz zaman her türlü karalama veya kısa metin notu yazmak için araç çubuğunu kullanabilirsiniz. Bir şeyleri kısaca çizin, pasajları işaretleyin veya uygun araçla imza atın, beyaz tahta işlevi tüm bunları sunar. Elbette, beyaz tahta hatırlatıcıları da indirilebilir hale getirilebilir. Yorucu çıktılar yok, Vidzzle dijital dünyasına hoş geldiniz!
 6. Ekran Paylaşımı
  Hiçbir şey ekran paylaşımı yoluyla bilgileri veya işlevleri göstermek kadar kolay değildir. Bazı görevler için tüm katılımcıların aynı şeyi görmesi yararlıdır. Ekran paylaşımı mümkün kılar. Güvenli: iletim SSL şifrelidir. Sunucu olarak, "tüm ekranınızı", "uygulama penceresini" veya "tarayıcı sekmesini" tüm konferans katılımcılarıyla paylaşma seçeneğiniz vardır . Duruma bağlı olarak, özgürce karar verebilir ve böylece konferansı en iyi şekilde yönetebilirsiniz.
 7. Dosya İndirme
  Sunumları uzun vadeli olarak kullanılabilir hale getirin. Konferans katılımcılarına sunumlar, belgeler, fotoğraflar ve PDF'ler sunmak için indirme paylaşımını kullanabilirsiniz. Başka bir özellik daha var: Bir belgeyi, her video görüşmesi için varsayılan olarak görüntülenen bir şablon olarak saklayabilirsiniz. Hangi formatta olursa olsun, Microsoft Office, PDF'ler, mind maps veya fotoğraflar - Vidzzle hepsini destekler. Hepsinden iyisi, doğrudan bilgisayarınızda çalışmaya devam edebilirsiniz.
 8. QR kodu ile cihaz değişikliği
  QR koduyla bir cihazdan diğerine geçiş yapın ve konferansın bir katılımcısı olarak kalın. Akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki kamera uygulamasıyla QR kodunu tarayın ve Vidzzle konferansına katılmaya devam edebilirsiniz.
 9. Grup Anketleri
  Görüntülü görüşmedeki anket işlevini kullanarak kolayca bir grup anketi başlatabilirsiniz. EVET/HAYIR, DOĞRU/YANLIŞ veya A/B varyantı olarak, bir konuya yönelik eğilimi demokratik olarak sorgulamanın daha hızlı bir yolu yoktur. Vidzzle moderatörü grup anketini oluşturur ve tüm katılımcılar oy verir. Değerlendirme beyaz tahta ekranında görüntülenir.
 10. Takvim
  Her video görüşmesi gelecekte zamanlanabilir ve randevuyu kendi Outlook, Google veya iCloud takviminize aktarabilirsiniz. Bir konferansı unutmak için mazeret yok!
 11. Adress Defteri
  Adres defterini Vidzzle konferanslarınızı daha hızlı ve daha rahat başlatmak için kullanabilirsiniz. Bu, davet edilecek kişileri hızlı bir şekilde oluşturmanıza ve gelecekte her zaman elinizin altında bulundurmanıza olanak tanır.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.