Ürün Grupları

AudioCodes Mediant 800

Ürün Kodu : 1143
Marka : AudioCodes
Ürün Özellikleri
Büyük ölçekli işletmeler veya operatörler için AudioCodes tarafından son teknoloji kullanılarak üretilmiş olan Mediant 800, TDM ve IP ağlar arasındaki geçişi kolaylaştırmak üzere tasarlanmış maliyetleri düşüren bir üründür.Mediant 800, AudioCodes tarafından geliştirilmiş yenilikçi Voice over Packet teknolojisi ile yeni nesil ağlarda konumlandırılmak üzere üretilen ve maliyet avantajı sağlayan bir üründür. 
Mediant 800 VoIPerfect™ teknolojisi ile Mediant 800 hem djital hem de analog modül içeren slotları ile ses uygulamalarında esnekliği öne çıkarmaktadır. Geleneksel telefon ve PBX sistemleri ile IP Network`ü arasında yüksek ses kalitesinde entegrasyon sağlayan media gateway ürünü olan Mediant 800, pazarda yaygın kullanılan gateway, softswitch, proxy server, gatekeeper, IP Telefon, session border controller ve firewall ürünleriyle uyumlu bir şekilde çalışmayı sağlamaktadır. Mediant 800 çeşitli telefon arabirimlerini destekler. 1 veya 2E1/T1/J1 port, 4 BRI port veya 4/8/12 FXS veya 4/12 FXO analog port desteği vardır.

Mediant 800’ün gelişmiş donanım ve yazılım yeteneği kurulumu kolaylaştırır ve ses kalitesini aynı seviyede tutmaya yardımcı olur. Ses kalitesinin önceden tanımlanmış değerlerin altına düşmesi ya da bağlantının kopması durumunda Mediant 800 çağrıları otomatik olarak PSTN’e aktarır.
Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.