Ürün Grupları

Grandstream GRP2624 IP Telefon

Ürün Kodu : 1764
Marka : Grandstream
Ürün Özellikleri

Grandstream GRP2624

GRP2624, işletmelere, servis sağlayıcılara ve yüksek hacimli pazarlara sıfır temaslı provizyon, şık bir tasarım ve yeni nesil özellikler sunmak için tasarlanmış, entegre PoE ve Wi-Fi'ye sahip, 8 hatlı profesyonel, taşıyıcı sınıfı bir IP telefonudur.

Taşıyıcı Sınıfı IP Telefonların GRP serisinin bir parçası olan GRP2624, toplu dağıtım ve kolay yönetim için sıfır temaslı provizyon ile tasarlanmış profesyonel bir 8 satırlı modeldir. Şık bir tasarıma ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere yeni nesil özellikler paketine sahiptir: üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için 5 yönlü sesli konferans, entegre Wi-Fi, Bluetooth desteği, en yüksek netliği sağlamak için hem hoparlörde hem de ahizede tam HD ses, EHS desteği Grandstream’in GUV Serisi kulaklıklarını desteklemek için Plantronics kulaklıkları ve USB. GRP2624, modül başına 40 kontağa kadar işlevsellik, çok yönlülük ve esneklik katan GBX20 Genişletme Modülü ile uyumludur ve 4 genişletme modülünü bağlayarak 160 kontağa kadar destek sağlar. GRP serisi, güvenli önyükleme, çift bellenim görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil olmak üzere kurumsal düzeyde güvenlik sağlamak için taşıyıcı düzeyinde güvenlik özellikleri içerir. Bulut provizyonu ve merkezi yönetim için GRP2624, Grandstream uç noktalarının kurulumlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlayan Grandstream’in Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS) tarafından desteklenir. GRP2624, gelişmiş işlevsellik ile yüksek çağrı hacimlerini yönetmesi gereken meşgul profesyoneller ve resepsiyon görevlileri için mükemmel seçimdir. İşletmeler, servis sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar tarafından kolay dağıtım için tasarlanan GRP2624, kullanımı kolay ve dağıtımı kolay bir ses uç noktası sunar.

ÖZELLİKLERİ

  • 8 hat, 4 SIP hesabı
  • Grandstream cihazlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlayan GDMS tarafından desteklenir
  • Kulaklıkları bağlamak, kişileri, takvimleri ve daha fazlasını senkronize etmek için entegre Bluetooth
  • Ses kalitesini en üst düzeye çıkarmak için HD sesli tam çift yönlü hoparlör
  • Arka plan gürültüsünü en aza indirmek için gürültü kalkanı teknolojisi ile donatılmıştır
  • Entegre PoE ile çift anahtarlı otomatik algılamalı 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet bağlantı noktaları
  • Kolay konferans aramaları için 5 yönlü sesli konferansı destekler
  • Güvenli önyükleme, çift bellenim görüntüleri ve şifreli dahil olmak üzere kurumsal düzeyde koruma
  • Kolay logo özelleştirmesi veri depolamasına izin vermek için değiştirilebilir ön yüz
  • Entegre çift bantlı Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4Ghz ve 5Ghz)
Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.