Ürün Grupları

Jabra GN1200

Ürün Kodu : 1292
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
KOLAY BAĞLANABİLİRLİK. BÜYÜK RAHATLIK.

Kulaklığın telefona bağlanamaması sıkça yaşanan bir sorundur; ancak Jabra GN1200 kablo bu sorunu çözer. Pek çok şey standart hale getirilmiş olsa da, her üretici kendi kablolama koduna sahip olduğundan, telefonu ahize veya kulaklığa bağlayan kablo standart olmaz. Jabra GN1200 evrensel "akıllı" kablosu ile, artık tek bir kablo hemen hemen her telefon ile çalışabilecek ve daha fazla rahatlık sunacak.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.