Ürün Grupları

Jabra LINK 14201-40

Ürün Kodu : 1337
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Panasonic telefonunuzu Jabra kulaklığınızdan kontrol edin
Jabra LINK 14201-40, Panasonic KX-NT553 ve 556 serisi masaüstü IP telefon modelleri ile KX-DT543 ve 546 serisi masaüstü dijital telefon modellerini Jabra kablosuz kulaklıklar ile kullanabilmeniz için Uzaktan Kumanda Anahtarı Kontrolü (EHS) özelliğine sahip. EHS fonksiyonuna sahip Jabra kablosuz kulaklıklar, aramaları masanın uzağındayken cevaplayıp sonlandırabilme özelliğini getirerek verimliliğinizi üst seviyeye taşır.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.