Ürün Grupları

DA Serisi

Ürün Kodu : 1378
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri

Akıllı Tasarım

Plantronics DA Serisi USB ses işlemcileri, softphone kullanan çağrı merkezleri için mükemmel ve eksiksiz bir iletişim deneyimi sunar. DA Serisi, üstün kalite ve kontrol sağlar ayrıca Avrupa İş Sağlığı ve Güvenliği Ajansınca istenilen özellikleri karşılar, gürültünün minimize edilmesine yardımcı olur.

Plantronics, mevcut softphone çözümleriyle birlikte hem müşterilere hem de çalışanlara, yeni ve eşsiz deneyimler yaşatır.

DA serisi USB adaptörler, QD destekli analog kulaklıklar ile bilgisayarın USB portuna takılır.

Softphone kullanan çağrı merkezleri ve yoğun telefon görüşmelerinin yapıldığı softphone kullanan ortamlar için ideal bir çözümdür.

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.