Ürün Grupları

Jabra Busylight

Ürün Kodu : 1371
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Busylight, başkalarına telefonda olduğunuzu bildirmenin kibar ve etkili yoludur. Uzun kablosu, kolayca görünebileceği bir yere yerleştirebilmenizi sağlar. Görüşme yaptığınızda kırmızı yanan göstergesi, görüşmenizi bitirdiğinizde yine söner.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.