Product Groups

Gigaset DA210

Product Code : 1201
Brand : Gigaset
Product Features
Gigaset DA210
Temel telefon ihtiyaçlariniz için kompakt, duvara monte edilebilen, kablolu telefon.
Duvara monte edilebilir
10 adet hizli arama girisi
Son numarayi tekrar arama
Kamusal telefon sebekelerinde ve özel ofis sebekelerinde çalisir
Açıklama
Temel telefon ihtiyaçlariniz için kompakt, duvara monte edilebilen, kablolu telefon
Karsinizda Gigaset DA210: kompakt, temel kablolu telefon evde veya ofiste sadece telefon konusmasi yapmak için idealdir. Duvara monte edilebilmesi yerden tasarruf saglar, üç metreye kadar uzayabilen uzun elastik kablosu konusurken dolasabilmenizi saglar. En sik aradiginiz kisileri kolayca arayabilmek için Gigaset DA210’da 10 hizli arama girisi programlayabilirsiniz. Son konusmanizda söylemeyi unuttugunuz bir sey mi var? Son numarayi tekrar arama fonksiyonu tek tusa basarak tekrar aramanizi saglar. Gigaset DA210 kamusal telefon sebekelerinde çalistigi gibi özel ofis sebekelerinde de çalisir.

Kullanim kolayligi için dizayn edilmis temel fonksiyonelligi ile Gigaset DA210 is basit bir kablolu telefon arayanlar için mükemmel seçimdir.

Yerden tasarruf edin ve esnekliginizi koruyun
Gigaset DA210 duvara monte edilerek daha az yer kaplar. El cihazinin kablosu 0,4 metreden 3 metreye kadar uzayabilir. Telefondan sokete giden kablo daha da fazla hareket serbestligi için 2 metre daha saglar.

Saniyeler içinde baglanin
Gigaset DA210 ayri bir güç kaynagina ve sarja ihtiyaç duymaz. Telefon sebekesinin veya özel sebekenin baglanti soketine ya da ag geçidine baglayin ve konusmaya baslayin. Kullanma kilavuzu ürünle birlikte verilmektedir ve saniyeler içinde kurabilmenizi saglar.

Konforun keyfini çikartin ve zamandan tasarruf edin
10 hizli arama girisi vardir, Gigaset DA210 ile telefon numaralarini aramak için daha az zaman harcarsiniz ve isinize daha çok zaman ayirabilirsiniz. Son numarayi tekrar arama fonksiyonu da tek bir tusla son aramanizi tekrarlamanizi saglar.

Konusmanizi kontrol edin
Aradiginiz kisi sizi duymadan odada bulunan biriyle konusmaniz mi gerekiyor? Aradiginiz kisi hattayken Sessiz tusuna basin artik sizi duyamayacaktir. Gigaset DA210 size farkli zil melodileri ve zil sesi yüksekligi seçenekleri de sunar. Zil sesini kapatarak gelen aramalari sadece görsel bildirimle almayi da seçebilirsiniz. Isitme sorunu yasayanlar için önemli bir baska özellik: Gigaset DA210 isitme cihazlari ile uyumludur.

Gigaset DA210: temel telefon ihtiyaçlariniz için kompakt, duvara monte edilebilen, kablolu telefon.
Technicial Specifications
Genel
Article name Gigaset DA210
Genel özellikler
Bağlantısı Analog telefon bağlantısı
Telefon numaraları 1
Paralel çağrılar 1
Ek özellikler
El cihazından hızlı arama tuşları 10
Optik çağrı sinyali verme Yanıp sönen LED ışık
Ses özellikleri
Zil sesleri, giriş sayısı 3
Telesekreter
Telesekreter Hayır
Boyutlar / Teknik özellikler
El cihazı, mm olarak Y x G x D 53 x 63 x 206
In addition to all the technology products used in the Call Center infrastructure, all blog posts about telecommunication and active network devices can be found here.