Ürün Grupları

Jabra Speak 410

Ürün Kodu : 1041
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Speak 410
Tüm görüşmeleri birkaç saniye içinde bir konferans çağrısına dönüştürün. Son derece net bir sesle USB üzerinden bağlanan, kullanımı kolay bir mikrofonlu hoparlör. Karmaşıklığı olmadan, 'odadaki' 4 katılımcı için tüm konferans çağrısı özellikleri.
Teknik Özellikler
İlk bakışta özellikler
Usb kablosu
Tüm PC ve UC platformlarıyla Tak Çalıştır uyumludur
Tümleşik çok yönlü mikrofon
Her açıdan gelen sesi algılayan 360 derecelik mikrofon ile sesiniz duyulsun.
Hd ses / geniş bant ses
HD Ses, gerçekçi ses kalitesiyle canlı görüşmeler yapabilmenizi sağlar. Hattın diğer ucundaki kişinin ne dediğini anlamaya çalışmak durumunda kalmazsınız.
Led göstergeler
Görsel destek sağlayan sezgisel LED göstergeler.
3,5 mm'lik tümleşik kulaklık çıkışı
Özel aramalar için 3,5 mm'lik çıkışa sahip herhangi bir kulaklık bağlayın.
Dijital sinyal i̇şleme (dsp) teknolojisi:
Maksimum ses seviyesinde bile, yankı ve bozulma olmadan üstün netlikte ses.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.