Ürün Grupları

Jabra Speak 510

Ürün Kodu : 1040
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Speak 510
Jabra Speak 510 ile herhangi bir görüşmeyi birkaç saniye içinde verimli bir konferans çağrısına dönüştürün. Son derece net bir sesle USB ve Bluetooth üzerinden bağlanan, kullanımı kolay bir mikrofonlu hoparlör. Karmaşıklığı olmadan tüm konferans çağrısı özelliklerine kavuşun.
Teknik Özellikler
lk bakışta özellikler
Bluetooth class 1
Tabletlere, mobil telefonlara ve kulaklıklara Bluetooth® ile kolay bağlantı. Class 1 cihazlarda 100 metreye kadar erişim mesafesi.
Tümleşik çok yönlü mikrofon
Her açıdan gelen sesi algılayan 360 derecelik mikrofon ile sesiniz duyulsun.
15 saat şarj edilebilir batarya ömrü
Tek bir şarj ile 15 saate kadar konuşma süresi.
3,5 mm'lik tümleşik kulaklık çıkışı
Özel aramalar için 3,5 mm'lik çıkışa sahip herhangi bir kulaklık bağlayın.
Dijital sinyal i̇şleme (dsp) teknolojisi:
Maksimum ses seviyesinde bile, yankı ve bozulma olmadan üstün netlikte ses.
Jabra link 360 usb adaptörü (bluetooth class 1)
PC yazılım telefonu sisteminize Bluetooth ile kolay bağlantı yapabilmenizi ve arama kontrolü fonksiyonundan faydalanabilmenizi sağlar.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.