Ürün Grupları

Sennheiser PC 26 CC Tek Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1126
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
PC 26 USB tek taraflı kulaklık, mükemmel bir ses kalitesi ile ödediğiniz paranın tam karşılığını alabileceğiniz, ister ofiste ister de evde kullanabileceğiniz giriş seviyesi bir modeldir.Ses tanıma uygulamaları , internet telefonu ve VoIP uygulamalarında yüksek performans sağlar .Estetik dizaynı ve konforu , onu ev ya da ofis kullanımı için ideal bir çözüm haline getirir . Ev veya ofis kullanımları için idealdir. Kristal netliğinde ses kalitesi sunan PC 26 tek taraflı kulaklık internet üzerinden telefon görüşmeleri yapmanız ve ayrıca bilgisayar üzerinden iyi kalitede müzik dinlemenize olanak tanır.
Teknik Özellikler
USB CTRL ses Kartı - Gürültü Filtreleme NC (Noise Cancellig) özelliği - kolay Tak-çalıştır özelliği - VoIP Görüşmeleri için uygunluk - Uzun kablolu yapı
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.