Ürün Grupları

Y Eğitim Kablosu

Ürün Kodu : 1391
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Y eğitim kablosu ile 2 kulaklık tek bir telefona bağlanır. Çağrı merkezlerinin işbaşı eğitimleri için vazgeçilmez bir üründür. Kablo üzerinde mute tuşu mevcuttur, kullanımı basit ve kolaydır.Y Eğitim Kablosu
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.