Ürün Grupları

Blackwire 5200 Serisi

Ürün Kodu : 1050
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Tüm gün konfor ve geniş kapsamlı bağlantı

Bütün gün kulaklık kullanmanız gerektiğinde Blackwire 5200 Serisi size en üst düzeyde konfor sunar. Uzun saatler yapılan görüşmeler ve tüm gün kullanım için oldukça uygundur. Ofiste rahat ve kolay çalışabilmeniz için PC ve cep telefonuyla uyumlu olup size çalışma özgürlüğü sunar. Tüm modeller 3.5 mm bağlantı ile cep telefonunda, USB veya USB-C'yi çoklu kablo girişi sayesinde PC ya da tabletlerde kullanılabilir.

Üstün ses

Esnek, gürültüyü engelleyen akustik mikrofon (near talker)

Basit ve kolay kullanım

Akıllı sensör özelliği ile çağrıları sezgisel yönetme

Tüm gün konfor

Yastıklı, çift kafa bandı sling tasarımı

Geniş kapsamlı bağlantı

Modeller USB / USB-C tipi bağlantıyı içerir

Daha iyi verimlilik & etkin ses kalitesi

Günümüzde iş yerleri genellikle açık ofis tarzında olup ortam gürültülü ve dikkat dağıtıcıdır. Blackwire 5200 Serisinin etkili ses kalitesi sayesinde daha etkin ve temiz bir iletişim mümkün. Bu sayede işlerinizde yaptığınız konuşmalarda ya da dinlemelerde daha üretken olacaksınız. Yumuşak deri kulak yastıkları sizi ortamın gürültüsünden sıyırırken hassas olarak ayarlanmış mikrofonu yakınlardaki gürültüleri ve sesleri yüksek oranda engelleyecek.

İstediğiniz şekilde çalışan kulaklık

Kulaklığı çalışma koşullarınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Ses kapatma ayarları (mute) sayesinde, sesinizi kesip karşınızdakini dinlemeye, sesli uyarıların dilini seçerek konuşmanıza daha kontrollü ve güvenle devam edebilirsiniz.Özellikler

Bağlantı seçenekleri: PC aramalarında USB ya da USB-C giriş seçenekleri . 3,5mm jack girişi ile akıllı telefon ya da tablet bağlantısı mümkün.
Konfor ve dayanıklılık: Ultra yumuşak deri kulak süngerleri ve taç kısmının altındaki yumuşak deri yastığı ile tüm gün size konfor sunar.
Stil seçimi yapmak: İki şekilde kullanım şekli mevcuttur: Tek kulak (5210) ve çift kulak (5220)
Basit çağrı yönetimi: Ses kartının üzerinde yeralan ses açma/ kapama, sessize alma seçenekleri ile gelen çağrıyı yönetme imkanı verir.
Üstün ses kalitesi: Doğala yakın zengin ve net ses kalitesi. Ultra gürültü filtreleme ve DSP teknolojisi mevcuttur.
Dinamik EQ: Bu özellik, görüşmelerde ses kalitenizi optimize eder, multimedya, hi-fi kalitede müzik dinlemek için otomatik olarak bu ayarları yapar.
Taşıma çantası: Ultra yumuşak ve katlanabilir deri kulak yastıkları taşıma çantası ile kolayca taşınabilir.
Hızlı kurulum: Kolay kurulum ve UC toolkit kaynakları, IT yönetimini kolaylaştırırken Güncellenmiş bellek ve yazılım uyumluluğu bu özellikleri destekler.
Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.