Ürün Grupları

Sennheiser CC 550 Çift Taraflı Kulaklık

Ürün Kodu : 1097
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Sennheiser CC 550 Çift Taraflı Kulaklık çok gürültülü çağrı merkezleri ve ofisler için en üst düzeyde kulaklıktır. Sennheiser CC 550 Kablolu Kulaklık çok büyük kulak kapsülleri ile ürettiği güçlü ses, büyük yastıklarının ortam gürültüsünü etkin bir şekilde engellemesi ile birleşince çalışma ortamı ne kadar zorlu olursa olsun, sadece telefon görüşmenize odaklanabilirsiniz.

Çift taraflı bir kulaklık olan Sennheiser CC 550’nin çok büyük kulak yastıkları, çalışanın ortam gürültüsünden soyutlanmasını sağlar. Büyük boy kulak kapsüllerinden üretilen güçlü ses, sayesinde kusursuz işitme, Ultra Gürültü Filtreleme UNC(Ultra Noise Cancelling) özellikli mikrofonu ile ortam gürültüsü etkin bir şekilde filtrelenerek, en kalabalık ortamlarda bile sadece sizin anlaşılır bir şekilde karşıya iletilmesi sağlanır. Sennheiser’in patentli ActiveGard™* teknolojisi ile işitme sağlığınız için ani ses yükselmeleri ve akustik şoklara karşı benzersiz bir koruma sunar. Dayanıklı ve konforlu tasarımı ile zor şartlar için tasarlanmış uzun ömürlü bir kulaklıktır.


* Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir.


Paket içeriği :
• CC 550 Çift Taraflı Kablolu Kulaklık
• Akustik sünger kulak yastığı
• Taşıma çantası
• Yaka klipsi
• Renkli tanımlama etiketleri (3 adet)
• Suni deri kulak yastığı
• Mikrofon süngeri
Teknik Özellikler
- İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.

- Yüksek anlaşılırlık : Ultra Gürültü Filtreleme UNC(Ultra Noise Cancelling) özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar.

- Hassas konumlandırma : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. Mikrofon kolunun mafsalları konumun hassasiyetini ve stabilitesini sağlar.

- Mükemmel uyum : ayarlanabilir kulak kapsülleri ve esnek kulak yastıkları ile size tam olarak uyum sağlar.
- Konfor: Geniş ve yumuşak kulak yastıkları uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunar.

- Verimliliği artırır : Çift taraflı kulaklık ile ortamdaki gürültüden etkilenmeden görüşmeye odaklanma sağlanır.

* Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.