Ürün Grupları

jabra Evolve2 30

Ürün Kodu : 1408
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri

JABRA EVOLVE2 30

Üretkenliğinizi korumanız için özel olarak geliştirildi. Hafif, taşınabilir, güvenilir ve rahat.

Yeni profesyonellik standardı ile öne geçmenin vakti geldi. Açık ofisten açık planlı yaşama kadar Evolve2 30, kim olduğunuz ve nasıl çalıştığınız fark etmeksizin her yerde gelişmiş konfor, sorunsuz iş birliği ve anında konsantre olma imkânı sunar.

MİKROFON PERFORMANSI

Görüşmelerde netlik ve zengin iş birliği.

Esnek bir şekilde çalışırken, nerede olursanız olun net bir şekilde duyulabileceğinizi bilmeniz gerekir. Gelişmiş 2 mikrofonlu ses sistemimiz sesinizi yakalarken aynı anda çevrenizdeki gürültüyü analiz edip azaltır ve Microsoft Open Office gereksinimlerini karşılar. Kendinizi anlatmak ve en küçük nüansın bile anlamını yitirmemesini sağlamak için mükemmel bir yol.

SES KALİTESİ

Rahat dinleme.

Zaman kritik olduğunda, yüksek kaliteli ses çok önemlidir. Profesyonel sınıf 28 mm'lik hoparlörlerimiz ve gelişmiş dijital chip setimiz ile Evolve2 30, olağanüstü ses kalitesi sunar. Yani, ister önemli bir telefon görüşmesi yapıyor olun ister çalışırken müzik dinliyor olun, modern çalışma düzeni için tasarlanmış harika sesin keyfini çıkarabilirsiniz.

BİRLEŞİK İLETİŞİM (UC)

UC sertifikalı demek, UC memnuniyeti demektir.

"Memnuniyet garantisi" bugünlerde sıkça duyduğunuz bir şey değil ancak biz bunu geri getiriyoruz. Evolve2 30, gerçek anlamda sorunsuz bir iş birliği için tüm lider Birleşik İletişim (UC) platformları ile uyumludur. UC platformu seçiminiz Microsoft Teams ise Teams sertifikalı model, platform üzerinde size en iyi deneyimi sunmak için mükemmel uyum sağlayacak şekilde optimize edilmiştir.

KONFOR

Konforda eşsiz. Kulakta hafif.

İlerleme kaydetmek için kafa ölçüleri aldık. Yüzlercesinin. Ardından bu verileri biyometrik ölçümler kullanarak mükemmel şekli tasarlamak için kullandık. Sonuç olarak, doğru miktarda ve eşit dağıtılmış basınç uygulamak için ergonomik olarak tasarlanmış ve kulaklarınızın doğal hatlarına göre şekil alan yumuşak hafızalı sünger kulak yastıklarına sahip birinci sınıf malzemelerle üretilmiş bir kulaklık tasarladık.

DAYANIKLILIK

Güvenebileceğiniz esneklik.

Esnek bir şekilde çalışırken, ofisten evinize ve hatta mahallenizdeki kafeye kadar kulaklığınız da gezdiğiniz her yere sizinle gelir. Evolve2 30'un dizaynını, maksimum dayanıklılık için paslanmaz çelik taç bandı ve kaydırıcı kullanarak yeniden tasarladık.

SES YALITIMI

Şşş… çalışıyoruz.

Anında huzur ve sessizlik elde etmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Evolve2 30, ses yalıtımlı hafızalı sünger kulak yastıkları ve öncü açılı kulak kapağı tasarımı ile istediğiniz yerde konsantre olmanızı sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

MEŞGUL IŞIĞI

Rahatsız etmeyin.

Evolve2 30, ne zaman huzura ve sessizliğe ihtiyacınız olduğunu otomatik olarak algılar. Arama sırasında entegre bir meşgul ışığı otomatik olarak açılır ayrıca, "rahatsız etmeyin" modunu belirlemek için manuel olarak da açabilirsiniz.

Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.