Ürün Grupları

Blackwire 725

Ürün Kodu : 1064
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Blackwire 725

Aktif Gürültü Engelleme Özellikli USB Kablolu Kulaklık
P/N: 202580-01 C725 (standart)
P/N: 202581-01 C725-M (Microsoft)
Teknik Özellikler
Blackwire C725 ile aktif gürltü filtreleme mikrofonu, hi-fi stereo performans, tüm gün konfor. Gürültüden uzakta, ahenk içinde çalışma.

Gürültüden uzak, ahenk içinde çalışma

Blackwire 725 USB kulaklık, gürültülü ofis ortamında işinize odaklanmanız için harika bir seçim. Bu özel kulaklık PC aramalarında ve multimedya uygulamalarını kullanırken aktif gürültü önleme özelliği sayesinde ortamdaki gürültüyü minimize eder. ‘Aktif Gürültü Önleme Teknolojisi’, gürültü önleyici mikrofon ve hi-fi stereo performans özelliği sayesinde doğala yakın, net ses iletimi sağlar, bu sayede verimliliği artırır.

Akıllı Sensor Teknolojisi

Kulaklığı başınıza koyarak bir aramayı cevaplandırmak ya da başınızdan alarak dinlediğiniz bir şeyi durdurmak- Marketin en kullanışlı, çok yönlü kablolu kulaklığı

Dikkat dağıtıcı her şeyi uzaklaştır (ANC Teknoloji)

Aktif gürültü önleme teknolojisi (ANC) ses dalgalarını tersine çevirerek düşük frekanslı gürültüleri keser. Böyelilikle sizi etraftan izole ederek işinize focus olmanızı sağlar. Kendini gürültüye kapat, işine odaklan.

Eşsiz berrak ses

Wideband teknolojisi, gürültü filtreleme özelliği, DSP, hi-fi stereo ses kalitesi ile Blackwire C725 olağanüstü ses deneyimi sunar. Tele konferans, web seminerleri , müzik dinlemek ve diğer multi medya uygulamaları için ideal bir kulaklıktır. Çağrılarda, müzik dinlerken ya da multi-medya uygulamalarında Dinamik EQ özellliği otomatik olarak devreye girer, ses kalitesini optimize eder.

Yazılım-Etkin İşlevsellik

Plantronics’in Hub yazılımı aşağıdaki katma değerleri sağlar.

Birden fazla softphone kullanma desteği.
Çağrı kontrol paneli ile çağrı kontrolü ve kişisel ayarlar yapılır.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.