Ürün Grupları

Jabra Evolve 75e

Ürün Kodu : 2000
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
Jabra Evolve 75e

Dünyanın ilk profesyonel, UC sertifikalı, kulak içi tasarımlı kablosuz kulaklığı olarak geliştirildi.

Skype onaylı, kulak içi tasarımlı kablosuz kulaklık
ANC ve meşgul ışığı
Sadece 2 saatte tamamen şarj olur ve 14 saate kadar batarya ömrü sunar

Profesyonel ses kalitesi. Tercih edilen kullanım rahatlığı
Üçlü mikrofon teknolojisi, çevrenizdeki gürültüleri filtreler ve sesinizin duyulmasýný garantiler. Boyun arkasý kablosuz kulak içi kulaklığı tasarımı

Skype onaylı

Aramalarınızda ve müziğinizde sizi yarı yolda bırakmaz. Gün boyu kullanılabilir.
Akıllı telefonunuzdakine benzer batarya teknolojisi. Sadece iki saatte tamamen şarj olur ve bataryası 14 saate kadar kullanım süresi sunar

2
Tam şarj etmek için saatler
14
Saatler Pil Ömrü
İş yerinde güçlü. Çevrenizdeki gürültüye aldırmadan tamamen konsantre olun.
Aktif Gürültü Önleme teknolojisi ile işinize odaklanın, entegre meşgul ışığı ise çalışma arkadaşlarınıza rahatsız edilmek istemediğinizi göstersin.

Teknik Özellikler
İş ve eğlence için akıllı kontroller
Kolay arama ve müzik kontrolü için beşi düğme, tek dokumnuşla Siri® ve Google Now™ erişimi ve sessiz bildiriler için titreşimli boyun bandı.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.