Ürün Grupları

Voyager 8200 UC

Ürün Kodu : 1051
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
Rahatlığa Konsantre OlunModern, zarif tasarımı ve aktif gürültü önleme özelliği ile Voyager 8200 UC, arka plan gürültüsünü engeller; sunduğu konfor sayesinde  işinize ya da telefon görüşmenize yoğunlaşmanıza yardımcı olur. Yumuşak kulak yastıkları, 24 saat dinleme süresi ve 3.5 mm ses kablosu, ister ofiste ister bir uçuşta ya da hareket halindeyken telefonda arama yapmanıza ya da müzik dinlemenize olanak tanır. Sınıf 1 Bluetooth® cihazıyla kapsama alanı: 30 m / 98 ftZengin ses kalitesi ile tanışın
Müziği ve konuşmaları tam bir netlikle dinleyin. Yüksekten alçağa tüm sesleri ‘’doğala’’ yakın ve net olarak duyun.  Dikkat dağıtan şeyleri ortadan kaldırmanız mı gerekiyor? Hi-fi stereo ses ve çift modlu etkin gürültü önleme özelliği ve  arka plandaki gürültüyü kesen bomless çift eşleştirilmiş mikrofonlar sayesinde görüşmeleinize odaklanın.

Bağlı kalın
Bilgisayarınıza ve cep telefonunuza bağlanmanız mı gerekiyor?  Hiç sorun değil! Aynı anda iki cihaza bağlı kalabilir, hiçbir aramayı kaçırmazsınız. Kulaklıkla müzik dinlerken müziği durdurup telefonunuzu cevaplayabilir, işiniz bittikten sonra müziğe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Konuşurken birşey sormak istediğinizde kulaklığı ‘’sessiz moda’’ alın, siz konuşurken karşı taraf sesinizi duymasın. Ayrıca  mute’te iken konuşmaya çalıştığınızda kulaklık size  mute modunda olduğunuzu söyler.

Deneyiminizi özelleştirin
IPhone ve Android için Plantronics Hub uygulamasıyla yaşamınızı kolaylaştıran ayarları seçin. Dil tercihi, özellik ayarları, arama ve sessiz bildirimleri seçin. Cihazınızı Plantronics Hub over-the-air firmware güncellemeleri ile güncellenmiş olarak tutun.

Sorunsuz BT Yönetimi
Plantronics Manager PRO,  Voyager 8200 UC gibi cihazlarla birlikte kullanıldığında, sistemin kulaklığın envanterini yönetmesine, kullanımını izlemesine ve cihazları korumasına olanak  tanır.


Özellikler

Boomless tasarım: Bu özelik ile çok gürülütü ya da  rüzgarlı bir ortamda görüşme yaptığınızda  arkadaki tüm gürültü filtrelenerek   görüşme sırasında  böyle bir ortamda olduğunuz anlaşılmaz.
Çift yönlü gürültü filtreleme mikrofonu: Çift yönlü anc özelliği sayesinde rahat ve sessiz konuşma ortamı sunar.
Akıllı Sensör teknolojisi: Akıllı sensör teknolojisi, bağlantı kurarken,  telefonu açma kapma,müzik dinleme ya da çağrı cevaplamayı otomatik olarak sağlar.
Sezgisel kontrol: Bu özellik size  çağrıyı cevaplama, sonlandırma, ses kontrolünü ayarlama ya da müzik dinleme moduna geri dönme gibi durumların kontrolünü kolayca yapmanıza imkan verir.
Geniş kapsama alanı: 30 m’ye kadar çekim mesafesi sunmaktadır.
Plantronics imza sesi: Konuşma sırasında sessiz konuma  telefonu aldığınızda ya da konuşmaya tekrar devam ettiğinizde sesli olarak sizi uyarır.
Mute konumunda iken uyarı verme özelliği: Görüşmeye yaparken eğer ‘’mute’’ konumundaysanız sizi sesli uyarır.
Birden çok cihaza bağlanabilme: PC, cep telefonu, tablet ve bluetooth masa üstü telefonlara kolayca bağlanır.
BT600 USB Bluetooth adaptör: Bu adaptorde bulunan gösterge ışığı size görüşmenin sessizde yapıldığını  ya da PC’ye bağlantı durumunuzu gösterir.
Uzun pil ömrü: 24 saat boyunca müzik dinleme,film seyretme ya da konuşma
Open mic: Müzik dinlerken müziği kapatmadan etrafı dinlemenize olanak sağlayan özellik. Casus modu olarak da anılır.
Teknik Özellikler
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.