Ürün Grupları

Sennheiser PC 3 Chat Çift Taraflı Kablolu Kulaklık

Ürün Kodu : 1138
Marka : Sennheiser
Ürün Özellikleri
Fiyat/performans oranı ile dikkat çeken Sennheiser PC 3 Chat kablolu kulaklık ile en iyi ses kalitesi ve konforlu kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik hem ofis hem de ev kullanımı için uygundur.Ses netliği ve konforlu kullanımı ile dikkat çeken PC 3 Chat Çift Taraflı kulaklık ile dünyanın herhangi bir yerinde bulunan müşterileriniz veya arkadaşlarınız ile internet üzerinden kristal ses berraklığında konuşma gerçekleştirebilmenizi sağlar.
Teknik Özellikler
Avantajları - Mükemmel ses - Uygun fiyat - Gürültü Filtreleme Özellikli mikrofon - Stereo Ses - Çift taraflı bant - Hafif ve Rahat - Kolay “Tak-Çalıştır” Özelliği
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.