Ürün Grupları

EncorePro 510/520

Ürün Kodu : 1072
Marka : Plantronics
Ürün Özellikleri
EncorePro 510/520

Çağrı Merkezi Kulaklığı
En popüler kulaklığın yeni versiyonu

P/N: 89433-01 HW510 Tek kulağı kapatan taçlı model, gürültü filtreleme
P/N: 89435-01 HW510V Tek Kulağı kapatan taçlı model, ses tüplü versiyon
P/N: 89434-01 HW520 İki kulağı kapatan taçlı model, gürültü filtreme
P/N: 89436-01 HW520V İki kulağı kapatan taçlı model, ses tüplü versiyon
Teknik Özellikler
Her yer için doğru ürün

Çağrı merkezleri, ofisler ve gelecek için tasarlanmış olan EncorePro 500 serisi kulaklık, önceki deneyimlerden farklı birtakım yenilikler sunar: Üç yenilikçi modeli ile tüm gün sorun yaşamadan, üstün gürültü önleyici mikrofon özelliğiyle temiz ve net bir konuşma imkanı sunar. Böylelikle kullanıcılar artarak devam eden güvenilir tecrübe ile yollarına devam ederken gün boyu konforu ve rahatlığı yaşar.

Ayrıca kulaklık, İş Güvenliği ve Sağlığı İdaresi’nin ‘iş Yerinde Gürültü’ yönetmeliğini karşılar. ( OSHA)

Bir kulağın müşteride bir kulağın iş arkadaşlarında olsun

EncorePro 510, en popüler taçlı ve tek kulağı kapatan kulaklığın yeni versiyonudur. Tamamen modern çağrı merkezleri ve ofislerin ihtiyaçları doğrultusunda yeniden tasarlanan EncorePro 510, yumuşak kulak yastıkları, gün boyu kullanma rahatlığı, metal aksamlarla sağlam ve güvenilir yapısı ile esnek, görsel ve dokunsal konumlandırma mikrofon özelliğiyle eşsiz bir üründür.

Müşteri ile etkileşimi geliştiren odaklanma

EncorePro 510 modelinin iki kulağı kapatan versiyonu olan EncorePro 520, arka plan gürültüsünü engelleyerek daha fazla odaklanmayı ve konsantrasyonu sağlamak için tasarlanan bir modeldir. EncorePro 520, yumuşak kulak yastıkları, gün boyu kullanma rahatlığı, metal aksamlarla sağlam ve güvenilir yapısı ile esnek, hangi pozisyonda olursa olsun en doğru ve net iletişimi sağlayan benzersiz mikrofonuyla eşsiz bir modeldir.
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.