Ürün Grupları

Jabra Solemate Max

Ürün Kodu : 1048
Marka : Jabra
Ürün Özellikleri
abra Solemate Max
Bu taşınabilir hoparlör, muazzam ses kalitesi ile gelir. Müziğinizi istediğiniz yere yanınızda götürün ve telefonunuzu güçlü bir müzik kutusuna dönüştürün. Daha küçük bir ürüne mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Diğer iki boydan birini seçin: Classic ve Mini.
Teknik Özellikler
Özellikler
Kutuda neler var?
AC Şarj Cihazı
3,5 mm’lik Örgülü Kablo
Ağırlık
105,8 Oz
3000 g
Bluetooth
Sürüm: 3.0
Konuşma mesafesi: 10 m’ye kadar
Batarya ve Güç
Müzik Çalma Süresi: 14 saate kadar
Bekleme Süresi: 130 güne kadar
Kolay Eşleştirme
NFC desteği
Müzik
Cihaz müzik çalabiliyor: Evet
Cihaz üzerinden müzik kontrolü: Evet
4 hoparlör (90 watt)
Uyumlu olduğu cihazlar
Bluetooth etkin tüm cihazlar
Tabletler, bilgisayarlar ve 3,5 mm’lik ses çıkışı olan tüm cihazlar
Çağrı Merkezi altyapında kullanılan tüm teknoloji ürünlerinin yanı sıra telekominikasyon ve aktif network cihazları ile ilgili tüm blog yazılarımıza buradan ulaşın.
  • Bulut tabanlı internet platformu üzerinden hizmet veren ve şirkette herhangi bir telefon santrali bulundurmaya ihtiyaç duyulmayan yeni nesil telefon sistemine literatürde bulut santral adı verilmektedir.
  • Gelişen teknoloji, iletişim tekniklerinin arttırılması için çok önemli bir fırsattır. Bu yüzden de sürekli olarak günümüzde kullanılan teknolojik araçlar, farklı platformlar üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.
  • Şirketlerin başarılı olmasının arkasında, teknolojiden faydalanma oranları da önemli bir yer tutmaktadır. Bu yüzden de kurumsallık adı altında, birçok yeniliğin şirket sistemine doğru bir şekilde entegre edilmesi gerekir.